• ~gonić gnidy
    (2014-11-08 21:48)
    A co to za menda ten blumsztajn ? Pewnie z GWnianej ?
  • ~Robnad
    (2014-11-08 20:58)
    "Byłeś zomowcem, dzisiaj jesteś narodowcem" i PISowcem
  • ~limo
    (2014-11-08 20:09)
    robespiere i jego rewolucja to za malo zeby wczyscic spoleczenstwo z lewactw ub i ich slugusow. ale samami do tego doprowadza.
  • ~Anka
    (2014-11-09 16:07)
    Za rządów POpaprańców , ludzie też głupieją.
  • ~46 lat temu...
    (2014-11-08 20:28)
    Na temat Blumsztajna mam swoje zdanie, z którym do dzisiaj nie mogę sie pogodzić!

    Blumsztajn, jak każdy "prawdziwy rewolucjonista" zawsze uważał, ze najważniejszym i podstawowym zadaniem komunisty-rewolucjonisty jest oczywiście wyprowadzenie ludzi na ulice!

    Tak jak Chaplin z czerwoną chorągiewką!

    Ale kiedy spytałem go przed laty, czy zechce wziąć na siebie pelna odpowiedzialność za krew ludzi, ktorzy zostana przez reżymowe policje wszelkiej maści na tej ulicy zabici - zadumal sie i zapatrzył w przestrzeń, na twarz wyszło mu uczucie bezgranicznego rewolucyjnego cierpienia, a potem tylko dalej wpatrywał się nieruchomo w nicość tego świata, jakby chciał mi powiedzieć z wyrzutem:

    "Ach, jak ty nic nie rozumiesz!"

    Ciekaw jestem, czy mu się przez te 46 lat punkt widzenia zmienił, czy nadal wpatruje sie tylko uporczywie i z tym samym niemym wyrzutem w przestrzeń?!
    Jakby się ciągle zastanawiał nad tym moim pytaniem sprzed lat i jakby nie mógł wyjść ze zdumienia, że mu je wtedy zadałem...

    I czy nadal cierpi?
    I na co?

    Ale - jak wynika z tego tekstu - nic się chyba u Blumsztajna nie zmieniło - skoro nadal uporczywie usiłuje wyprowadzać ludzi w pole!

    Jak ta przysłowiowa krowa, co to nie zmienia poglądów...
  • ~smród narodowców na forum się
    (2014-11-08 20:31)
    roznosi...
  • ~46 lat temu...
    (2014-11-08 20:34)
    Na temat Blumsztajna mam swoje zdanie, z którym do dzisiaj nie mogę sie pogodzić!

    Blumsztajn, jak każdy "prawdziwy rewolucjonista" zawsze uważał, że najważniejszym i podstawowym zadaniem komunisty-rewolucjonisty jest oczywiście wyprowadzenie ludzi na ulicę!

    Tak jak Chaplin z czerwoną chorągiewką w znanym filmie!

    Ale kiedy spytałem go przed laty, czy zechce wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za krew ludzi, którzy zostana przez reżymowe policje wszelkiej maści na tej ulicy zabici - zadumal sie i zapatrzył w przestrzeń, na twarz wyszło mu uczucie bezgranicznego rewolucyjnego cierpienia, a potem tylko dalej wpatrywał się nieruchomo w nicość tego świata, jakby chciał mi powiedzieć z wyrzutem:

    "Ach, jak ty nic nie rozumiesz!"

    Ciekaw jestem, czy mu się przez te 46 lat punkt widzenia zmienił, czy nadal wpatruje sie tylko uporczywie i z tym samym niemym wyrzutem w świetlaną komunistyczną przestrzeń?!
    Jakby się ciągle zastanawiał nad tym moim pytaniem sprzed lat i jakby nie mógł wyjść ze zdumienia, że mu je wtedy zadałem...

    I czy nadal cierpi?
    I na co?

    Ale - jak wynika z tego tekstu - nic się chyba u Blumsztajna nie zmieniło - skoro nadal uporczywie usiłuje wyprowadzać ludzi w pole!

    Jak ta przysłowiowa krowa, co to nie zmienia poglądów...
  • ~wiatyk
    (2014-11-08 20:55)
    Tragedia Blumsztajna polega na tym, że on nie czyta Bronisława Wildsteina!
    Podejrzewam, że Blumsztajn niczego nie czyta!
    Kiedyś przeczytał "Manifest Komunistyczny" i ten żużel ideologiczny, jaki pozostawiła po sobie w wielkich piecach Magnitogorska Zoja Kosmodiemianska, potem ukradkiem czytywał Kuronia i "Zeszyty Ideologiczno-polityczne KC", a potem już tylko studiował wnikliwie dzieła wodza polsko-ży-dow-skiej rewolucji Sz-ech-tera-z i zawsze i na wieki wieków...

    I tak mu zostało!

    Panie! Zmiłuj się w godzinie śmierci nad Blumsztajnem, albowiem on nie wie, co czyni!
    On w ogóle nic nie wie!
  • ~Z tajnego sztambucha Towarzysza Szmaciaka:
    (2014-11-08 20:58)
    Salonu tęsknota za dyktaturą
    Piotr Gursztyn 25-04-2011

    (...)To kolejny przypadek, gdy da się zaobserwować skłonność do sadyzmu ludzi tzw. salonu. Pierwszy moment to była rozprawa z kupcami z hali na warszawskim placu Defilad. Ile radości z tego bicia czuło się w komentarzach "Gazety Wyborczej" i "Polityki". "Kupcy zapracowali sobie na dzisiejsze siniaki, a pomogli im jak zwykle politycy" – pisał Seweryn Blumsztajn, który wcześniej narzekał, że Warszawa będzie brzydsza bez białego miasteczka pielęgniarek protestujących przeciw rządowi Jarosława Kaczyńskiego (dziś zresztą wszyscy ówcześni obrońcy mają je głęboko w nosie). Kupcy w wyborach 2006 roku głosowali na Hannę Gronkiewicz- -Waltz, ale potem nie zrozumieli, że byli tylko murzynami, którzy mieli zrobić swoje. A w miejscu hali – nad której szpetotą darto szaty – dziś staje "jeszcze piękniejszy" barak. (...)
  • ~POseł PO i PrzeD
    (2014-11-08 21:25)
    A kto to jest Blumsztajn? Jakiś Niemiec z POwstania?
  • ~Sejna
    (2014-11-08 21:26)
    Dlaczego Ci manifestujący zasłaniają twarze jak zwykli bandyci? Jakby mieli czyste intencje to by szli z odkrytymi twarzami.
  • ~Genitaliusz
    (2014-11-08 21:26)
    Ludzkie szumowiny. Lewackie łajno.
  • ~Hrabia Tobayski
    (2014-11-08 21:50)
    Jest w USA takie bardzo popularne powiedzonko - jak ty go nie wydymasz - no to on ciebie wydyma!
    Ale politycy w Polsce rolują się sami oraz nawzajem, nie bacząc na wspólne dobro wszystkich Polaków, że o polskiej racji stanu nawet nie będę się rozwodził. I nie jest im do samodzielnego się wydymania potrzebny żaden "on"!

    W głowie im tylko sztubackie żarty, wzajemne dogryzanie i wygłupy, a dużej grupie chowanej na alpagach na osiedlowych ławkach wystarczy właśnie alpaga, a tylko ławkę na podwórku zamienili na ławę w Sejmie!

    A obywatele im na to pozwolili!
  • ~Wyciąg z ewidencji ludności:
    (2014-11-08 21:53)
    ~POseł PO i PrzeD2014-11-08 21:25

    A kto to jest Blumsztajn? Jakiś Niemiec z POwstania?

    Ten koleś to jest od 50 lat najlepszy kumpel i gorliwy wyznawca oraz halabardnik Lityńskiego i Michnika!
  • ~SRU
    (2014-11-08 22:07)
    Tatko byl kapusiem;synek jest lewusiem.
  • ~Karol z Hamburga
    (2014-11-08 23:28)
    za hitlera komunisci byli potem najlepsi faszysci, to fakt , i ten Slogan pasuje teraz do polski.
  • ~Lewactwo ściągnęło posiłki z Niemiec?
    (2014-11-09 00:28)
    Taka jedna wypowiadała się dla tv... z niemieckim akcentem.
    Te zakryte twarze przypominają tych bandziorów sprzed 2 lat.
  • ~Leon
    (2014-11-09 01:29)
    Anarchiści to współcześni faszyści
  • ~BEATA
    (2014-11-09 01:48)
    Czemu lewactwo zakrywa twarze? Maja nieczyste intencje?
  • ~slowianka
    (2014-11-09 02:08)
    Zastanawiam sie czy nie gloswac na tych narodowcow a co przezylam socjalizm teraz znowu zyje w socjalizmie , zadna mi rozni ca kto bedzie nastepny. Tak sie popieprzylo , ze niewiadomo kto jest kto czyzby Orwell mi sie przypomnial.

Może zainteresować Cię też: