• ~gonić gnidy
    (2014-11-08 21:48)
    A co to za menda ten blumsztajn ? Pewnie z GWnianej ?
  • ~iustus
    (2014-11-08 17:59)
    Byli ZOMOwcy to sa dzis w TR, SLD i PO, a o reszcie lewackiego planktonu nawet nie wspomne z litosci!
  • ~kontestator
    (2014-11-09 04:18)
    Faszyzm to ruch lewicowy. Narodowcy to prawica. Dziś, lewacy spod znaku "GW" ,próbują odkręcać kota ogonem zarzucając faszyzm prawicy. Tatuś Michnika dążył do likwidacji Polski, dziś jego syn kontynuuje dzieło ojca. Czas powiedzieć , dość !
  • ~gość
    (2014-11-11 05:46)
    Niecałe 300 osób i nie wciskajcie kitu że było ich więcej. Byłem i widziałem tę anarchistyczno-lewacką hołotę. Nic ciekawego, paru szczyli którzy krzyczeli co im kazano i kłócili się między sobą.
  • ~byby
    (2014-11-10 22:56)
    Widać po czyjej stronie jest Dziennik - inna wersja GieWu!Ale cisza o Gronkiewiczowej,która ma na sumieniu sprawe domu na Noakowskiego.Tak się kradnie w PO!
  • ~Anka
    (2014-11-09 16:07)
    Za rządów POpaprańców , ludzie też głupieją.
  • ~pako
    (2014-11-09 13:37)
    BYŁEŚ P.Z.P.ROWCEM . DZISIAJ JESTEŚ ORMOWCEM I ZOMOWCEM.
  • ~Marcco
    (2014-11-09 11:52)
    i państwo nie rozpędziło tych antypolaków ?
  • ~ric
    (2014-11-09 10:45)
    Tak debilnego tytułu artykułu tylko pozazdrościć temu dziennikarzynie, który to wymyślił..
  • ~Putinada
    (2014-11-08 18:04)
    dezinformacja w kacapskim stylu
  • ~Alexander Kleiber
    (2014-11-09 10:28)
    Stawiam to samo pytanie co inni tutaj, dlaczego maja pozaslaniane twarze, przeciez powinni byc dumni z tego, ze sa antafaszystami. Tylko male ale, w Polsce nie ma Faszystow, sa za to wyimaginowani ich przeciwnicy, to sa zwykli awanturnicy, gdzie im tam do "kiboli". Telewizja Republika pokazala krotka wypowiedz jednej z tych "antyfaszystek", to byl stek ohydnach przeklenstw, na ok.pietnascie wyrazow, dwanascie to byly wyzwiska, zakonczyla z duma, mozecie to pokazac w telewizji.Dlaczego jest zgoda na takie manifestacje, w Polsce nie ma faszyzmu, jest za to zgnily hippisowsko-lewacki ruch Wandali.Pozdrawiam-Alexander!
  • ~pop
    (2014-11-09 09:50)
    A dlaczego ta banda bolszewików i anarchistów ma pozasłaniane twarze?
    Od razu widać, że dobrych intencji nie mają.
    Antyfaszysta to eufemizm na komucha.
  • ~Hans
    (2014-11-09 09:45)
    a po co flaga przyjaciół Hitlera ???znowu będą demonstrować robotniczą przyjaźń sowiecko-hitlerowską ???
  • ~Śmiech na sali
    (2014-11-09 09:20)
    Ile tam osób było ??? według mnie około 500 NIE WIĘCEJ !!!. Sami z sobą się napierniczali OSZOŁOMY lewackie z czerwonymi komuchami . Takim pseudo marszom pogoda NIGDY NIE BĘDZIE SPRZYJAĆ !!! bo na to NIE ZASŁUGUJĄ !!!
  • ~nie jąkaj się, bo nie ma wiatru
    (2014-11-09 09:10)
    Byłeś zomowcem , dzisiaj jesteś michnikowcem .
  • ~gosc
    (2014-11-09 07:11)
    Bylem w ZOMO,byles w ORMO teraz jestem za Platforma
  • ~oddani towarzysze
    (2014-11-09 10:12)
    re pop - Mają pozasłaniane twarze , bo niejeden obrobił kiosk z gazetami ,w celu uzyskania GW (źródła schechterowej ideologi ) .
  • ~slowianka
    (2014-11-09 02:08)
    Zastanawiam sie czy nie gloswac na tych narodowcow a co przezylam socjalizm teraz znowu zyje w socjalizmie , zadna mi rozni ca kto bedzie nastepny. Tak sie popieprzylo , ze niewiadomo kto jest kto czyzby Orwell mi sie przypomnial.
  • ~Hrabia Tobayski
    (2014-11-08 21:50)
    Jest w USA takie bardzo popularne powiedzonko - jak ty go nie wydymasz - no to on ciebie wydyma!
    Ale politycy w Polsce rolują się sami oraz nawzajem, nie bacząc na wspólne dobro wszystkich Polaków, że o polskiej racji stanu nawet nie będę się rozwodził. I nie jest im do samodzielnego się wydymania potrzebny żaden "on"!

    W głowie im tylko sztubackie żarty, wzajemne dogryzanie i wygłupy, a dużej grupie chowanej na alpagach na osiedlowych ławkach wystarczy właśnie alpaga, a tylko ławkę na podwórku zamienili na ławę w Sejmie!

    A obywatele im na to pozwolili!
  • ~BEATA
    (2014-11-09 01:48)
    Czemu lewactwo zakrywa twarze? Maja nieczyste intencje?

Może zainteresować Cię też: