• ~Gośc
    (2014-11-09 15:17)
    Brawo Ekolodzy! Koń do sądu nie pójdzie i nie będzie krzyczał o swojej katordze!
    Zlikwidowanie męki koni, to najważniejsze na obecną chwile w Zakopanem. Wszedzie w Unii zwierzęta sa szanowane i jest przestrzegane prawo ile moze uwieźc ile musi koń wypocząc, a tam ile wejdzi i aż padnie koń. Dlatego powinny być zdecydowane działania dla obrony KONI, bo sami Ekolodzy nie dadzą rady. A czy to nie jest tak, ze wszyscy sie tam znają i nie chcą sobie zaszkodzić?! wolą zaszkodzić koniom! I to jest ohydne działanie-udawać, że się nie widzi bólu i ciężkiej doli zwierząt, jak w XIXw.
  • ~WAW
    (2014-11-09 16:29)
    DAC GORALI DO ZAPRZEGU I NIECH SAMI CIAGNA GRUBYCH NIEMCOW NAD MORSKIE OKO... :))
  • ~pisior
    (2014-11-10 14:57)
    Nie lubię górali, ale tym razem jestem z nimi. Pewnie ta ekologiczna hołota chciała by żeby te konie sprzedać do Włoch na mięso.
  • ~bbc
    (2014-11-10 10:30)
    znowu dali o sobie znac pseudo ekolodzy przeciez te wszy za kase zrobia wszystko brawo gorale trzeba bylo batami lac oszolomow kon jak sama nazwa wskazuje to zwierze pociagowe wiec o co ta cala awantura ach zapomnialem o kske od konkurencji (hybrydy,meleksy) kon od wiekow ciaga zaprzegi i jest zrodlem utzymania dla wielu wiec nie wyobrazam sobie zeby gorale zaniedbywali zwierzeta kon to nie zwierzatko domowe ponadto jak nie pracuje to choruje prawdziwy ekolog powinien to wiedziec
  • ~Olo
    (2014-11-09 18:37)
    Już nie długo problem zostanie rozwiązany ponieważ znalazł się inwestor na budowę kolejki. Ruch będzie możliwy tylko pieszy, wszelkie pojazdy nie będą mogły się tam poruszać a opłata nie będzie wyższa jak teraz wozem.Zakończenie inwestycji planowane jest na 2018 rok.
  • ~zyzio
    (2014-11-09 16:29)
    Górale pognać to zielone debilstwo
  • ~Leming
    (2014-11-10 12:40)
    Lać po mordzie ekologów, lać, aż miło.
  • ~woźnica
    (2014-11-09 18:29)
    Dlaczego droga była nieprzejezdna? i płoszono konie które ciężko pracują.
    Ekolodzy nie wiedzą co potrafi zrobić góralski spłoszony koń.
    Niestety policja nie interweniowała, pewnie większość została oddelegowana do Warszawy na testy sprawnościowe 11 listopada.
  • ~GIZD
    (2014-11-09 16:15)
    ZIELONE LEWACKIE NASIENIE
  • ~easyrider