• ~Gośc
    (2014-11-09 15:17)
    Brawo Ekolodzy! Koń do sądu nie pójdzie i nie będzie krzyczał o swojej katordze!
    Zlikwidowanie męki koni, to najważniejsze na obecną chwile w Zakopanem. Wszedzie w Unii zwierzęta sa szanowane i jest przestrzegane prawo ile moze uwieźc ile musi koń wypocząc, a tam ile wejdzi i aż padnie koń. Dlatego powinny być zdecydowane działania dla obrony KONI, bo sami Ekolodzy nie dadzą rady. A czy to nie jest tak, ze wszyscy sie tam znają i nie chcą sobie zaszkodzić?! wolą zaszkodzić koniom! I to jest ohydne działanie-udawać, że się nie widzi bólu i ciężkiej doli zwierząt, jak w XIXw.
  • ~WAW
    (2014-11-09 16:29)
    DAC GORALI DO ZAPRZEGU I NIECH SAMI CIAGNA GRUBYCH NIEMCOW NAD MORSKIE OKO... :))
  • ~zyzio
    (2014-11-09 16:29)
    Górale pognać to zielone debilstwo
  • ~Olo
    (2014-11-09 18:37)
    Już nie długo problem zostanie rozwiązany ponieważ znalazł się inwestor na budowę kolejki. Ruch będzie możliwy tylko pieszy, wszelkie pojazdy nie będą mogły się tam poruszać a opłata nie będzie wyższa jak teraz wozem.Zakończenie inwestycji planowane jest na 2018 rok.
  • ~Leming
    (2014-11-10 12:40)
    Lać po mordzie ekologów, lać, aż miło.
  • ~pisior
    (2014-11-10 14:57)
    Nie lubię górali, ale tym razem jestem z nimi. Pewnie ta ekologiczna hołota chciała by żeby te konie sprzedać do Włoch na mięso.
  • ~bbc
    (2014-11-10 10:30)
    znowu dali o sobie znac pseudo ekolodzy przeciez te wszy za kase zrobia wszystko brawo gorale trzeba bylo batami lac oszolomow kon jak sama nazwa wskazuje to zwierze pociagowe wiec o co ta cala awantura ach zapomnialem o kske od konkurencji (hybrydy,meleksy) kon od wiekow ciaga zaprzegi i jest zrodlem utzymania dla wielu wiec nie wyobrazam sobie zeby gorale zaniedbywali zwierzeta kon to nie zwierzatko domowe ponadto jak nie pracuje to choruje prawdziwy ekolog powinien to wiedziec
  • ~ktoś
    (2014-11-09 15:21)
    Do tych co piszą" ekoterroryści"- wiecie co to znaczy? Bo mi się wydaje, że czytam wypowiedzi kompletnych ignorantów. Ludzie ogarnijcie się co ma do koni aborcja,itp rzeczy? Gdyby konie nie pracowały ponad swoje siły, nie było by zejścia śmiertelnego i całego problemu. Jeśli idę w góry, powtarzam IDĘ- to na swoich nogach, inaczej jest to oznaka próżniactwa wyręczać się cudzymi kończynami. Koń jest ofiarny i nie raz można go zajechać na śmierć, ile było przypadków zgonów po zawodach czy wyścigach?! Gdyby nie ludzie szczególnie uwrażliwieni nie byłoby już 3/4 gatunków zwierząt na tej planecie. Ocknąć się trzeba, bo jak na razie człowiek to największy chciwy POTWÓR na tym świecie, niszczy wszystko co napotka na drodze. Jeśli chcecie bronić nowego życia, to brońcie takich czy innych swoich racji, ale bez popadania w stereotypia. Wszystko jest dla ludzi lecz w granicach rozsądku, niestety większość jest tak zaślepiona swoim (egoiści) iż nie widzi nic oprócz siebie i swoich pieniędzy oraz swojego wygodnictwa. Do ludzi już nic nie dociera, błaganie i mówienie na nic się zdają, może należy to zauważyć?
  • ~Juro46
    (2014-11-09 15:33)
    i bardzo dobrze. Niech się hołota weźmie do roboty.
  • ~Foto
    (2014-11-09 16:52)
    a policja w tym czasie pewnie w ciepełku przeglądała slajdy z fotoradarów