• ~Gośc
    (2014-11-09 15:17)
    Brawo Ekolodzy! Koń do sądu nie pójdzie i nie będzie krzyczał o swojej katordze!
    Zlikwidowanie męki koni, to najważniejsze na obecną chwile w Zakopanem. Wszedzie w Unii zwierzęta sa szanowane i jest przestrzegane prawo ile moze uwieźc ile musi koń wypocząc, a tam ile wejdzi i aż padnie koń. Dlatego powinny być zdecydowane działania dla obrony KONI, bo sami Ekolodzy nie dadzą rady. A czy to nie jest tak, ze wszyscy sie tam znają i nie chcą sobie zaszkodzić?! wolą zaszkodzić koniom! I to jest ohydne działanie-udawać, że się nie widzi bólu i ciężkiej doli zwierząt, jak w XIXw.
  • ~WAW
    (2014-11-09 16:29)
    DAC GORALI DO ZAPRZEGU I NIECH SAMI CIAGNA GRUBYCH NIEMCOW NAD MORSKIE OKO... :))
  • ~Olo
    (2014-11-09 18:37)
    Już nie długo problem zostanie rozwiązany ponieważ znalazł się inwestor na budowę kolejki. Ruch będzie możliwy tylko pieszy, wszelkie pojazdy nie będą mogły się tam poruszać a opłata nie będzie wyższa jak teraz wozem.Zakończenie inwestycji planowane jest na 2018 rok.
  • ~zyzio
    (2014-11-09 16:29)
    Górale pognać to zielone debilstwo
  • ~woei
    (2014-11-10 07:46)
    Brawo górale !!! Pokazali jak pędzić lewackie guano z Polski !!!
  • ~easyrider
    (2014-11-10 08:36)
    struzik był w zakopanem i po przyjezdzie do domu sie po wiesił górali trzeba weszać nie koni precz z turystyka dozakopanego do do dutków głupków
  • ~eda
    (2014-11-09 16:22)
    Jakoś mało ekologiczne wdzianka i wyposażenie mają ci ekolodzy. Na rozróbę też pewnie pieszo lub hulajnogą przybyli.
  • ~adam25
    (2014-11-09 16:30)
    Eko-terroryści -ot co
  • ~GIZD
    (2014-11-09 16:15)
    ZIELONE LEWACKIE NASIENIE
  • ~Koń
    (2014-11-09 15:44)
    Najbardziej to mnie przerazili ci eko... Ostatkiem sił się powstrzymywałem by nie palnąć któregoś w łeb kopytem... Czy oni przez chwilę pomyśleli o mnie? ...
    Koń jak nie pracuje to nie je... tak było od wieków, a ten co nie pracuje zostaje zjedzony... bo nikogo nie stać na utrzymywanie zwierzęcia domowego dla przyjemności ... kot łapie myszy... pies pilnuje obejścia... krowa daje mleko ... kura znosi jajka..., a koń... koń pracuje jeśli tylko może (przewozi towary, ludzi i inne zwierzęta) Czyżby ekolodzy chcieli pozbawić wiejski krajobraz widoku konia zaprzęgniętego do wozu... Ja chce ciągnąć ten wózek z ceprami, jak ich nie jest zbyt dużo i nie są zbyt grubi to wszystko jest OK .
    Pozdrawiam Koń.