• ~Gośc
    2014-11-09 15:17
    Brawo Ekolodzy! Koń do sądu nie pójdzie i nie będzie krzyczał o swojej katordze!
    Zlikwidowanie męki koni, to najważniejsze na obecną chwile w Zakopanem. Wszedzie w Unii zwierzęta sa szanowane i jest przestrzegane prawo ile moze uwieźc ile musi koń wypocząc, a tam ile wejdzi i aż padnie koń. Dlatego powinny być zdecydowane działania dla obrony KONI, bo sami Ekolodzy nie dadzą rady. A czy to nie jest tak, ze wszyscy sie tam znają i nie chcą sobie zaszkodzić?! wolą zaszkodzić koniom! I to jest ohydne działanie-udawać, że się nie widzi bólu i ciężkiej doli zwierząt, jak w XIXw.
  • ~Olo
    2014-11-09 18:37
    Już nie długo problem zostanie rozwiązany ponieważ znalazł się inwestor na budowę kolejki. Ruch będzie możliwy tylko pieszy, wszelkie pojazdy nie będą mogły się tam poruszać a opłata nie będzie wyższa jak teraz wozem.Zakończenie inwestycji planowane jest na 2018 rok.
  • ~WAW
    2014-11-09 16:29
    DAC GORALI DO ZAPRZEGU I NIECH SAMI CIAGNA GRUBYCH NIEMCOW NAD MORSKIE OKO... :))
  • ~Kazimierz
    2014-11-09 16:08
    Ekolodzy to nieroby za jaja i na drzewo powiesić a dziewczyny do burdelu .
  • ~zyzio
    2014-11-09 16:29
    Górale pognać to zielone debilstwo
  • ~eda
    2014-11-09 16:22
    Jakoś mało ekologiczne wdzianka i wyposażenie mają ci ekolodzy. Na rozróbę też pewnie pieszo lub hulajnogą przybyli.
  • ~adam25
    2014-11-09 16:30
    Eko-terroryści -ot co
  • ~GIZD
    2014-11-09 16:15
    ZIELONE LEWACKIE NASIENIE
  • ~musik
    2014-11-09 16:06
    a gdzie policja, ktora powinna zapewnic przepustowosc ulicy?

    moze szykuje sie na bicie naraodowcow to sie tym nie zajmuje. ciekawe czy ten policjant w cywilu ktory na nagraniach z kamery ulicznej katowal pojedynczego samotnego przechodnia tez szykuje sie na operacje narodowcy'2014 i nie ma czasu na interwencje jak pajacyki bronia koni;) Moze zamiast bronic by sie zrzucil na utrzymanie konia? no bo kon musi cos jesc. tak jak taki ekoterrorysta;) chyba ze pomyslem dla tych paraekologow jest wyslanie konia na mieso, bo wtedy faktycznie jesc nie musi.
  • ~woei
    2014-11-10 07:46
    Brawo górale !!! Pokazali jak pędzić lewackie guano z Polski !!!