• ~taka prawda
    2014-11-11 18:46
    Czy widząc takie obrazki można Polskę nazwać cywilizowanym krajem?. To już nie jest żadne święto. Bójka miedzy Polakami w święto niepodległości Polski. :( To horror, profanacja.)
    Zamaskowane mordy powinny byc momentalnie odstrzelone .
  • ~Emil
    2014-11-11 19:01
    PRZEMARSZ W GODZINACH PORANNYCH w biały dzień i nie byłoby takiego wandalizmu i huligaństwa jak teraz trwające po zmierzchu.Do godziny 19 warszawskie MPO posprzątałoby już ulice , które zaraz dopuszczone byłyby do ruchu bez takiego haosu jak dzisiaj i w latach poprzednich , czyli jak zwykle.Nic tylko przemyśleć dobrze i zmienić godziny organizacji z popołudniowo-wieczornych na poranno-popołudniowe.
  • ~londynczyk
    2014-11-11 18:45
    jednak nie wracam do Polski, za dużo tam "patryjotów"...
  • ~gość
    2014-11-11 18:50
    Kwestia organizacji to SZKODA ŻE O PÓŁNOCY nie organizują takich przemarszów przy braku oświetlenia ulicznego .
  • ~ktoś
    2014-11-11 18:46
    To Kaczor wyhodował tę zwierzynę! Czy na to barachło nie ma siły?!
  • ~Też mi niepodległość.
    2014-11-11 18:58
    Jaki naród, jaki kraj, jakie obyczaje, jacy politycy takie Święto Niepodległości.
  • ~pis-WON!
    2014-11-12 00:27
    Te wszystkie teorie sPISkowe, antysemityzm, smoleńska paranoja które kacza elyta i jej orbita wyjmuje jak króliki z kapelusza mają jeden cel - DOROBIĆ SOBIE ZNACZENIA i wywołać manię prześladowczą u psychotyków wspierających kaczą sektę. Strach konsoliduje plemię idiotów.
  • ~człoenk PO
    2014-11-11 19:50
    nuda ! ile o tym mozna czytać.
    Generalnie to jest protest młodziezy przeciw władzy, któa ma młodziez w tyłko. Pracy dajcie nam i godziwe zarobki a w kraju będzie spokojnie.
  • ~opluwać takich śmieci jak zawisza,
    2014-11-12 01:13
    bosak i reszta podlaskich faszystów.
  • ~qaz
    2014-11-12 01:12
    ~zgadnijcie kochani kto zapłaci za2014-11-12 00:24
    zniszczenia w Warszawie ??? Między innymi niestety także ja ale dlaczego ??

    zapłacą Ci którzy płacą za prywatną ochronę Świrosława Polskęzbawa
    jakiś 1,8 mln PLN