• ~PiSówka Wasza Mać!
    2014-12-13 19:53
    @tow.Juliś
    A to znasz ?
    Ostatnio jakaś babcia uwierzyła ze dostanie spadek po Janie Pawle II jak udowodni ze ma oszczednosci. Oddała wiec oszustom 3,7 tys. złotych a ci podwieźli ją do kościoła i kazali zgłosic sie do proboszcza.
    Czy trzeba dodawać że ta babcia jest wyborcą PiS i wierzy w zamach smoleński ?
  • ~WAG
    2014-12-13 17:11
    ~ja_jacek
    "Ludzie oczekują propozycji reform i poprawy sytuacji życiowej" hahaha wybrali sobie POlszewię, to jeszcze trochę pooczekują, na własne życzenie. Chyba że wyjdą na ulice, ale na to się. nie zanosi, wol się opozycji czepiać.
  • ~costam
    2014-12-13 20:24
    Raz sierpem raz młotem PiSbolszewicką hołotę !!!
  • ~ola
    2014-12-13 17:22
    Wróciłam z marszu było bardzo fajnie ,ta atmosfera te przemówienia,było nas ponad 100tys to poczatek końca PO i PSL oni muszą odejść,to kłamcy i złodzieje jeśli sami nie odejdą to naród ich wyrzuci na zbity pysk
  • ~POzyt
    2014-12-13 17:23
    taka hołota że psa na spacer strach wyprowadzić
  • ~tow. Kaczysław
    2014-12-13 20:13
    Uwaga członkowie i aspiranci do partii PiS!
    Mam przyjemność zakomunikowac że nasz guru i dożywotni własciciel partii Don Jarosław przyznał specjalna nagrodę dla internauty towarzysza @Juliś za niestrudzona walke o prawde PiSowską na forach internetowych.
    Internauta tow. @Juliś wie że PiS ma zawsze racje i daje temu wyraz w swoich wypowiedziach na każdy możliwy temat. Nie zanotowano ani jednego przypadku w zadnej sprawie aby internauta tow. @Juliś miał inne zdanie niz PiS.
    Takich ludzi potrzebuje PiS ! Polecam internaute tow. @Juliś jako wzór do nasladowania dla wszystkich prawdziwych Polaków. Pamietajcie, nie traćcie czasu na myślenie ! Wszystko na tym swiecie zostało już wymyślone. Wystarczy zapoznac się z materiałami PiS i je propagowac.
    Wie o tym tow. @Juliś i stosuje tą unikalna wiedzę w praktyce.
    Pamietajcie Prezes potrafi byc hojny z pieniedzy podatników.

    Z pisowskim pozdrowieniem
    tow. Kaczysław
  • ~annaala
    2014-12-13 20:25
    najlepszym na tym marszu był mistrz ceremonii niejaki Bru{ż}dziński.
  • ~mirek
    2014-12-13 18:54
    wiesio 13.. człowieku, chyba sperma zalała ci mózg, BYDLAKU!!!
  • ~Ryzy.
    2014-12-13 21:34
    Pomatolstwo dzisiejsza noc spedza na kiblu dostajac rozwolnienia widzac tysiace protestujacych.Z braku papieru pomatoly uzywajcie paluchy.
  • ~jazu
    2014-12-13 19:37
    Dziękuję CI Boże za śmierć lecha kaczyńskiego!!