• ~= krwawe wyniki
    2014-12-17 00:13
    To są wyniki bezstresowego wychowania + narkotyki
  • ~pkp
    2014-12-17 09:51
    a jak to wyjaśnia pseudonauka zwana psychologią?
  • ~POdziękować niejakiemu malenczukowi....
    2014-12-17 06:23
    Zasłuchali się w jedną z jego piosenek,w której instruuje i namawia do mordowania...właśnie nożem. Że tym się jeszcze nikt nie zajął?!
  • ~Greg
    2014-12-17 12:58
    Oprócz samej zbrodni poraża głupota tych młodych ludzi - na co oni liczyli ? że się "nie wyda" ? najwyraźniej ta panienka mając resztę społeczeństwa za idiotów sama jest niezłą idiotką. Będzie miała czas o tym pomyśleć. Ciekawe co będzie myślała w celi tak za 10 lat - gdzieś około 2025 roku ?
  • ~bond
    2014-12-17 10:08
    SYN PODRŻNĄŁ GARDŁO MATCE ???!!!
  • ~Punisher
    2014-12-16 23:30
    Dajcie ich mnie. Już ja się nimi zajmę. Gdyby to ode mnie zależało rozerwałbym ich końmi jak w starych czasach.
  • ~psycholog
    2014-12-17 14:31
    @ ~ALA2014-12-17 13:55

    Jak najbardziej piszesz brednie, bo winisz tych rodziców, że ich syn został mordercą, co oczywiście jest nonsensem, bo 99.99% rodziców kocha bezgranicznie swoje dzieci i dba o to żeby je dobrze wychować i żeby były szczęśliwe. Wszyscy kochający rodzice byliby przeciwni tak toksycznemu związkowi, który wyraźnie demoralizująco wpływał na ich syna.

    IW tej sytuacji zdecydowanie bardziej socjopatyczną osobowością jest dziewczyna i zdaje się, że mamusia tej dziewczyny jest też wysoko postawiona, jest notariuszem lub adwokatem. Jeśli to prawda, to najpewniej "nie miała kiedy córki wychować" - ukształtować, działać zawczasu (w dzieciństwie też musiały z nią być problemy - wiem z autopsji, mam pacjentów z zdiagnozowaną osobowością typu borderline). Wyleczyć się tego nie da, bo to osobowość i tyle, ale przez wieloletnią psychoterapię prowadzoną przez fachowca, można uniknąć skutków jak powyżej.

    Najgorszy z tego wszystkiego jest fakt, że na Fb zjawiła się masa porąbańców o zwichrowanym profilu która jej broni! Policja powinna monitorować te 'lajki' i pozytywne komentarze, i przewozić ich do psychiatryków, póki nie przejdą od słów do czynów
  • ~as
    2014-12-16 22:54
    No cóż na resocjalizację się nie nadają..czyli zamienić na nawóz, bo nic innego do głowy mi nie przychodzi, jak takie osoby mogą wrócić do społeczeństwa ???
  • ~Nick
    2015-12-05 18:53
    Biała Podlaska jest w woj. Lubelskim a nie Podlaskim
  • ~instynktzawiódł