• ~sierocince dla ofiar POmatolskiej gosPOdarki
    2014-12-22 00:33
    vermahcik osierocil wiele dzieci swoja POlityka wiec otwiera sierocince
  • ~gość
    2014-12-21 22:28
    Oczywiście znów przy władzach blisko księżólek i to nie z polskiego czy mariawickiego ale z rzymskokatolickiego kościoła , który jest odpowiedzialny a nie rozliczył się za zbrodnie Inkwizycji papieskiej i biskupiej jeszcze.Teraz księżólek kręcił się tylko po to żeby mieć hiper ulgi i przywileje i dostać kasę .
  • ~klehahahaoko
    2014-12-21 21:03
    kleha augustyniak lubi małe dzieci od tyłu???
  • ~sam
    2014-12-21 21:02
    Muzeum Zydow, Swiatynie Opacznosci z budżetu Panstwowego . Na dom Dziecka braklo
  • ~Przydup władzy
    2014-12-21 21:09
    Zobaczyć króla Europy ! Co za zaszczyt dla biednych dzieciaków.
  • ~Gonić PO-miotów na zieloną wyspę którą obiecał i
    2014-12-21 21:19
    Szkoda że jeszcze nie było Paliknura Rozenka i Urbana
    Ryczeli by że Księża się bogacą kosztem POdatnika
  • ~cihosza
    2014-12-21 21:23
    КОГДА СВИДОМИИ ОТДАСТ БАБЛО ЗА ГАЗ ??? 9 ДНЕЙ ОСТАЛОСЬ ??? 3 ЯРДА ЗЕЛЕНИ !!! ИНАЧЕ РОССИИ С 1 ЯНВАРЯ ОТКЛЮЧИТ ГАЗ !9 dni zostało zeby ukry zapłacili 3 liarda zieleni inaczej gazu nie bedzie jak to cicho o gazie
  • ~Janek
    2014-12-21 21:32
    Ciekawy jestem ile swoich pieniedzy ofiarowal Donald Tusk.
  • ~By żyło sie lepiej
    2014-12-22 05:47
    Co za cwany lis.Już 8 rok z sitwa swa goli Polaków .Przed wyborami robi zatroskane miny i nawet z Brukseli będzie latał,żeby zrobić kisiel z mózgu tym,którzy nie mają zdolności logicznego myślenia.Wszystko PO to,żeby zostać przy korycie i ograbić i tak zadłużyć Polskę,że będzie musiała ogłosić upadłośćA na to czekaja tylko Makrela i Putler.
  • ~gość
    2014-12-21 22:53
    Oczywiście dzieciki będą hipnotyzowane religią rzymskokatolicką jak podopieczni księdza Gila w Dominikanie. Wstyd ! Powinny być Państwowe Domy Dziecka gdzie nauczą dzieci wartości etycznych a nie WPAJANIA "KREACJONIZMU"