• ~autorski autor
    2015-01-06 16:46
    co za upośledzony motłoch ...
  • ~hanka
    2015-01-06 19:04
    ludzie nie przyjmuja ksiezy "na koledzie" a zarobic trzeba,nigdy ni zrozumiem co kieruje tymi przebierancami...
  • ~oto wersety do papieza i krk
    2015-01-06 21:44
    Rzymian 1;28 "A ponieważ nie podobało im się zważać na Boga według dokładnego poznania,Bóg wydał ich w stan umysłu niegodny upodobania,aby czynili to,co niestosowne,29 napełnieni wszelką
    nieprawością,niegodziwością,zachłannością,złem,pełni zawiści,morderstwa,waśni,podstępu,złośliwości,rozsiewający pogłoski 30 obmówcy,nienawidzący Boga,zuchwali,wyniośli,zarozumiali,wynajdujący to, co szkodliwe,nieposłuszni rodzicom,31 nie mający zrozumienia,łamiący ugody,wyzuci z naturalnego uczucia,niemiłosierni.32 Chociaż zupełnie dobrze znają prawe postanowienie Boże,iż trwający w czymś takim zasługują na śmierć, oni nie tylko dalej to czynią,lecz także zgadzają się z tymi,którzy w tym trwają."
  • ~Pytam
    2015-01-06 21:34
    Kiedy wy sie ludzie obudzicie z tego dylirium.?
  • ~JKa
    2015-01-06 21:30
    Trzech kroli,PO, PIS i PSL z darami dla Watykanu, miliardy wyrzucone w bloto.
    chanba
  • ~WAW
    2015-01-06 21:27
    JEDNI FACECI W KOLOROWYCH CIUSZKACH I FIKUSNYCH CZAPECZKACH, A DRUDZY W SUKIENKACH - PARADUJA RADOSNIE PRZEZ MIASTO...

    CZY TO JAKIES PRIDE PARADE W WYKONANIU KATOLICKIM? :))

    OK, NIECH IM BEDZIE, TYLKO DLACZEGO DZIEN WOLNY OD PRACY? JAKOS NIE PRZYPOMINAM SOBIE ZEBY INNE IMPREZY PRIDE PARADE KTORE ODBYWAJA SIE W WARSZAWIE MIALY USTAWOWO DZIEN WOLNY OD PRACY...

    CZY TO DLATEGO ZE UCZESTNICY TEGO PRIDE PARADE, Z DEFINICJI CIERPIA NA NIECHEC DO PRACY??
  • ~Ateista
    2015-01-06 21:25
    Co za badziewie i to w 21 wieku.
  • ~gosc
    2015-01-06 21:49
    Jak milo popatrzec ,ze stara tradycja kolejny raz gosci w Warszawie.
    To wspaniale Chrzescijanskie widowisko.Do zobaczenia w nastepnym roku.
  • ~gorol
    2015-01-06 20:24
    jak ktoś chciałby odmlodzic się o 200 lat niech przyjezdza dokatolandu
  • ~mnpolk