• ~gość
    2015-01-12 08:23
    Owsiak mówi do żony po zakończonym wczorajszym dniu, podniosę w tym roku ci pensję i będziesz zarabiałanie 13.000 a 20.000 zł. Zadowolona?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-01-12 08:08
    A dlaczego kosciol i PIS + kibolowata "prawica".. przeciw ??

    Chodzi o kase co im uciekla ?
    Zamiast na brzuchatych rozpustnikow...pojdzie na szpitale i dzieci polskie !
    To ich boli !!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-01-12 12:22
    Szlachetny ten nasz Bronek.

    Mimo że dotknęła go straszna choroba = Amnezja POstępująca (Bronek z bulem wyznał, że nie pamięta, czy czytał Aneks do Raportu, czy też nie czytał). Ciężki przypadek.
  • ~donald cudotfurca
    2015-01-12 11:26
    A to sie narobiło...

    Dziennikarz TVN krytykuje WOŚP. „Czy ryba nie gnije przypadkiem od głowy...”

    Bartek Jędrzejak, prezenter pogody i dziennikarz TVN, dał na Facebooku wyraz swojemu zniesmaczeniu niektórymi działaniami osób związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. I zastanawia się przy tym, czy „czy ryba nie gnije przypadkiem od głowy”.
    Jędrzejak podzielił się swoja „przygodą” z przedstawicielem WOŚP na facebookowym profilu. Opisuje tam, jak został potraktowany przez niejakiego „Pana Michała”.
    Na początku dziennikarz zaznacza, że WOŚP wspiera od początku: „Mimo afer, ostatnio nienajlepszego PR-u, wspieram, bo uważam, że warto. Robię to też publicznie w programach” – napisał Jędrzejak i od razu dodał: „Dzisiaj zacząłem się poważnie zastanawiać, czy ryba nie gnije przypadkiem od głowy...”.
    Co przelało czarę goryczy? Bartek Jędrzejak opisuje to tak: „Poranna pogoda w Krakowie... Chcemy zachęcać do przyłączenia się do WOŚP. Wspierać i pokazywać wolontariuszy. Uśmiech na twarzy, miły początek dnia...”. Wszytko idzie dobrze, dopóki nie pojawia się wspomniany przedstawiciel orkiestry Jerzego Owsiaka: „Na plan przyjeżdża mercedesem (busem – przywozi wolontariuszy) przedstawiciel WOŚP w Krakowie Pan Michał, odpowiedzialny za Krakowski Rynek. Grzecznie i z uśmiechem prosimy żeby przestawił samochód o kilka metrów do przodu, bo mamy go w kadrze...”.
    Niestety, ekipa spotyka się ze zdecydowaną odmową. „Samochodu nie przestawię, mamy zgodę na parkowanie na płycie rynku, będę tu stał, bo mogę. A Wy macie pokazać samochód Mercedes bo to partner akcji WOŚP” – relacjonuje reakcję przedstawiciela WOŚP Jędrzejak.
    Na nic zdają się tłumaczenia dziennikarza, że nie mogą pokazać mercedesa, bo to będzie reklama tej marki. „Proszę żeby zrozumiał, że będzie głupio, jak w obecnej sytuacji pokażemy jak wolontariusze WOŚP jeżdżą mercedesami. Że reklamujemy WOŚP, chcemy wspierać i współpracować” – opisuje całą sytuację Jędrzejak.
    I w tym momencie przedstawiciel Orkiestry postanowił pokazać dziennikarzowi, kto tu rządzi. „Pan Michał odwracając się na pięcie, chamsko odpowiada: Radźcie sobie sami, ja samochodu nie przestawię” – relacjonuje dziennikarz.
    „Pracowałem w wielu miejscach, z wieloma ludźmi. Dzisiaj zbliżyłem się do rekordu. Pan Michał z Krakowa obejmuje prowadzenie. Ma miejsce na pudle!!! Po prostu odechciało mi się... Zniesmaczenie do bólu...” – kończy swój wpis Bartek Jędrzejak.
  • ~xxx
    2015-01-12 11:17
    Poza tym czemu on takiego "show" nie urządzi przy dystrybucji środków, aby zachęcić, pokazać zrobić obowiązek przyzwyczajenie do np. nauki udzielania I pomocy. Tu gdzie kasa to błaznuje a tam rzuci temat i mamy się bujać.

    A tak wogóle to będzie na kolejny semetr kształcenia swoich dzieci w USA. Czy tak nie jest ? To zdementujcie lemingi.
  • ~paul
    2015-01-12 11:14
    ~Załamana2015-01-12 10:43
    Fakt ... za chwilę strach będzie nie wrzucić do puszki.

    Po drugie - kiedy Owsiak pokaże faktury lub umowy na zakup sprzętu? Kiedy wywiąze się z obowiązku sądowego i pokaże dokumentację swoich spółek córek?

    Będę wrzucał nawet 50zł i niech on też bierze do kieszeni miliony, ale niech to powie lub pokaże że tak jest lub nie jest, a nie skarze jak małpa w czerwonych spodniach po stole, co zakrawa na stary PRLowski chwyt robienia z rozmówcy idioty lub psychicznego, bo jak ktoś śmie krytykować leczenie dzieci.
  • ~ja ja
    2015-01-12 10:58
    Pstryk i... wypadła jakaś duża liczba z systemu informatycznego - jak wyniki wyborów w RP! Juras to ma tę księgowość taką z sufitu, czyli "z doopy wziętą" - jak sam mówi. Nawet prokuraturze nic do tego! Grunt, że jest dziany i może zmieniać nie tylko mieszkania, czy samochody, ale i oprawki. I dlatego dawać i nie krytykować.
  • ~Załamana
    2015-01-12 10:43
    Z naszych podatków dał na Owsiaka, Owsiak część z tego przeznaczy na służbę zdrowia. Nie prościej byłoby od razu dać na służbę zdrowia podatki, bez tych dwóch pośredników? A tak poważnie - widziałam mnóstwo ludzi z naklejonymi serduszkami. I my się dziwimy, że podatki wysokie, rząd sobie bimba, itp.? Polacy już kompletnie pogłupieli. Rozumiem, że emeryci dają - oni mają odruch wspierania tych, co wyciągają rękę. Ale żeby ludzie między 20 i 40 rokiem życia byli do tego stopnia bezmyślni?
  • ~ZbyszekD
    2015-01-12 10:33
    ~Krzysztof2015-01-12 10:06 skecz był bardzo zabawny, w doskonałej obsadzie, ale pokazywał z jaką pogardą majster traktuje klienta.,, Majster'' Owsiak też niektórych tak traktuje, a to już nie jest zabawne. Człowiek, który nie ma nic do ukrycia nie obawia się niczego. Sprawa musi być transparentna, bo tu chodzi o pieniądze wielu milionów ludzi, a nie pana Owsiaka. Trzeba też jasno powiedzieć czy koszty organizacyjne tej imprezy nie przekraczają zysków i to wszystko - winien, ma.
  • ~Krzysztof
    2015-01-12 10:06
    do @ ( ~bulba2015-01-12 08:11---Owsiak przegrywa w sądzie, a MINISTER dalej namawia do współudziału w oszustwie. Iść na dno razem z Owsiakiem - bezcenne, nie? )
    ---Jasiu powiedz państwu co mogą zrobic panu owsikowi ? ? ?