• ~Sybirak
    2015-01-12 12:04
    Do Zawodzia wysłać wojsko z czołgami. Rozbić wreszcie tę związkową mafię.
  • ~del
    2015-01-12 12:53
    Pobanda z warszawy już was załatwi co zrobili z szpitalami to każdy widzia a kopalnie to obraz jeszcze gorszy od szpitali
  • ~toruńczyk
    2015-01-12 19:07
    Ludzie Obejrzyjcie program świat sie kreci teraz dyskusjia o zamknieciu kopalni
    Niemcy nie maja węgla Wielka brytania za 2 lata zamknie ostatnią kopalnie Francjia za kilka lat Niemyc wydobywali 10 razy wiecej niz polska
    ZASOBY POLSKI na exploatacjię wystarczy na Ponad 200 300 lat
    To czemu zamykacie KOPALNIE ???
    Nie umiecie wydobywac to jest odpowiedz
    Ludzie Stracą prace tak nie moze byc
    DO tych kopalń dokładaja podatnicy tacy jak ja < wiec oświadczam wam macie KOPAC > JA SIE ZGADAM ZE DOPLACAM A CO ODDACIE MI TĄ KASE JAK ZAMKNIECIE KOPALNIE WĄTPIE > NIE ZAMYKAC KOPALŃ
  • ~Kazimierz 65
    2015-01-12 16:47
    Czytam, czytam i myślę że trzeba sklonować towarzysza Grudnia pomimo że towarzysz Rakowski polecił wynieść sztandar.
    Właśnie tego sztandaru brakuje wśród strajkujących, to było by to, esencja protestu demiurgów Lenina
    Pozdrawiam.
  • ~sadownik
    2015-01-12 16:37
    wyslac gornikow na podlasie do zbioru malin...trzeba byc KREATYWNYM,,,a nie jak zbaraniala sfolocz trzymac sie tych kopaln
  • ~swój
    2015-01-12 16:39
    No wydało se wszystkich mają w rzyci ważne żeby in było fajn
  • ~IPN
    2015-01-12 15:52
    DLA POLAKÓW JEST NAJWAŻNIEJSZE ŻE PALIWO TANIEJE ŻYWNOŚĆ TEŻ POWOLI ZACZYNA NIECH ŻYJE PUTIN I WIELKA ROSJA PUTIN TO PRZYJACIEL POLSKIEGO PRACOWNIKA!!!
  • ~zulu
    2015-01-12 15:42
    Patrzcie, patrzcie! Znalazł się Prezes i ubija swoje interesy na związkowych protestach na Śląsku! To ci dopiero cwaniak! Ale ohyda! To ten co ma lekarstwo na WSZYSTKO! Ha ha ha! Ciekawe - i kto w to wierzy!
  • ~dobrotliwy
    2015-01-12 14:56
    plotka głosi,że kilkadziesiąt tysięcy izraelitów otrzymało obywatelstwo polskie.Być może,szykują się do zasiedlania polskich miescowosci.Górnicy bądzcie uprzejmi i wyjeżdżajcie za granicę.W Polsce nie da się żyć.Namnożyło się debilnych przydupasów tuskowato-germańskich.
  • ~Bono
    2015-01-12 14:47
    Popieram Górników z całego serce, szczególnie na tle tego jadu, który sie tu na nich wylewa. NIE DAJCIE SIE ROLOWAC. Po co Wasze zony jadą do komorowskiej, ona ma Was gdzieś, bronek ma Was gdzieś- przed chwila mówił w TV.