• ~Ludwik
    2015-02-07 13:04
    Kopaczowa kiedy kopała w Smolensku, to i sobie POwinna tam wykopać dołek.
  • ~pani
    2015-01-15 15:50
    Jak trzeba nisko upaść i jaką mieć inteligencję i kulturę osobistą aby żyjącemu urządzać pogrzeb .Wstydzcie się
  • ~Demaskator
    2015-01-14 21:39
    To już przesada. Nie dosyć że Duda grozi politykom bezpośrednio to jeszcze takie rzeczy. Śmierć to powinna być tych kopalni które nie mają ekonomicznego sensu jeszcze funkcjonować.
  • ~siostra Masturbacja
    2015-01-14 20:26
    A pisiory z preziem i Dudą na czele , będą okradali Polaków , żeby tylko górnikom się przypodobać , i będą im dawali co tylko sobie zamarzą..))
    Na razie obiecują .
    Później okaże sie , że nie ma z czego dać ("bo PO ukradlo") - to juz przerabialismy z 3mln mieszkan

    Rozpedzic gorniczo-solidarnosciowa bande krwiopijcow
    Tak jak zrobila Margaret Thatcher. Szwajcaria nie ma ani jednej kopalni i tam bieda az piszczy, a taka Ukraina na duzo kopaln i dlatego jest bardzo bogata!!!
    Zamiast w zaklady przetwórcze - precyzyjne Gierek inwestowal w górnictwo i hutnictwo. Utopil w ziemi setki miliardów a Czesi w tym czasie budowali przemysl maszynowy i cos z tego maja do dzis.
    Górnictwo nie placi za gospodarcze wykorzystanie srodowiska i dlatego dewastuja cala okolice, haldami zasypuje sie resztki lasów, rzeki przypominaja najgorsze scieki a w miastach wala sie budynki bo górnictwo oszczedza na wypelnianiu wyrobisk ale za to ma rekord swiata w ilosci zwiazków zawodowych. Górnictwo tylko czasami placilo skladki na ZUS i salowa ze szpitala funduje biednemu górnikowi wczesniejsza i podwyzszona emeryture, no bo ona zarabia krocie a górnik dostaje tylko 14 pensji rocznie
  • ~JAPA
    2015-01-15 07:58
    chamstwo i prostactwo! zwykła pisowska łobuzerka w stylu Brudzińskiego ...
  • ~temida
    2015-01-20 17:53
    OJ KACZORY I DUDY ZLE SIE BAWICIE ÖP.BÓG NIE MSCIWY ALE SPRAWIEDLIWY I NIE SMIEJ SIE DZIADKU...KU!
  • ~arab.
    2015-01-15 18:17
    Górnicy. Straciliście moją ************** nierobów!
  • ~def
    2015-01-14 20:37
    Ale śmieszne ! Jeszcze mają mało ! PGR-owcy już do was jadą z kłonicami,
    orczykami i bronami !
    Jesteście nie na żarci ! Powołajcie jeszcze następne związki zawodowe
    i płaćcie im, a sami zapierd---jcie az wam będzie pot po du.. płynął !
    Wstydu nie macie, kosztem innych zawodów, grabicie tą Polskę !
    Następni ;;grabieżcy;; to politycy z bożej łaski ! ! !
  • ~MANNEKEN PIS pisia codziennie
    2015-01-14 21:17
    Co tu za Wolactwo nalazło ? A teraz na kolana przed ojcem derektorem na dobranoc, czas żałować za grzechy popełnione od rana – jeśli już odrobiliście lekcje ze szkoły mendialnej swoimi wPISami na tym forum.
    RE~vindictive bicz na POmatolstwo i Web agentów 2015-01-14 20:34
    A ty niby skąd znasz tyle szwargotu - od fatra ? właściwie czego "biczo" szukasz tutaj - na TYM forum ? Chorych emocji pewnie - zdrowiej dla ciebie by wyszło, jakbyś się wyczołgał pod najbliższą budę z piwskiem i sie dopił, bo już tych pare piw walnęło ci pod dekiel. I wątroba ci się zmarszczy do końca, nie masz co czekać.
    A na front rzuć sobie jednego PISDUDA albo drugiego DUDAPISa. Żeby tyko tych dwóch nie pomylić, a jak nie dadzą rady ( co już jest zagwarantowane od „poczęcia pis” ) to na front rzuć nawet samego prezesapisa fu.jarka – dochtora nauk filozoficznych marksizmu-leninizmu, bo i tak sam się rzuci „na front”. Chociaż chłe chłe właściwie po co ? fu.jarek znowuż nie da rady, nawet za dziewiątym podejściem – jest za krótki na walkę z długami, bo wcale nie zna się na pieniądzach i o wszystko musiał pytać (nie powiem kogo) – ale już nie ma kogo pytać. O pieniądze w tzw. PIS nie można też pytać bossa SKOK-ów (nazywa się BIERECKI chłe chłe), bo wiadomo, co się stało z kasą SKOK-ów (jaka partia, takie SKOKi chłe chłe). Śmieszne, że teraz całe brudy w tzw. partii PIS ma przykryć BRUDZIŃSKI. Jo, jo…
  • ~Roman
    2015-01-15 11:28
    Oskarżam wszystkie rządy winne tolerowania nierentownych firm włącznie z kopalniami które dotowane przez budżet państwa czyli twoje , moje pieniądze z podatków były marnotrawione przez niepodejmujących żadnych działań naprawczych tych deficytowych podmiotów.Związki zawodowe w imię własnych prywatnych celów żądają od rządu aby nadal rząd dopłacał do tych bankrutów z naszych własnych kieszeni pomijając opinie reszty Polaków. Takie związki.zaw. działają na szkodę naszego kraju.Chwała pani Kopacz, że przecina ten narosły od wielu lat wrzód na polskiej gospodarce.