• ~Ludwik
  (2015-02-07 13:04)
  Kopaczowa kiedy kopała w Smolensku, to i sobie POwinna tam wykopać dołek.
 • ~pani
  (2015-01-15 15:50)
  Jak trzeba nisko upaść i jaką mieć inteligencję i kulturę osobistą aby żyjącemu urządzać pogrzeb .Wstydzcie się
 • ~Demaskator
  (2015-01-14 21:39)
  To już przesada. Nie dosyć że Duda grozi politykom bezpośrednio to jeszcze takie rzeczy. Śmierć to powinna być tych kopalni które nie mają ekonomicznego sensu jeszcze funkcjonować.
 • ~siostra Masturbacja
  (2015-01-14 20:26)
  A pisiory z preziem i Dudą na czele , będą okradali Polaków , żeby tylko górnikom się przypodobać , i będą im dawali co tylko sobie zamarzą..))
  Na razie obiecują .
  Później okaże sie , że nie ma z czego dać ("bo PO ukradlo") - to juz przerabialismy z 3mln mieszkan

  Rozpedzic gorniczo-solidarnosciowa bande krwiopijcow
  Tak jak zrobila Margaret Thatcher. Szwajcaria nie ma ani jednej kopalni i tam bieda az piszczy, a taka Ukraina na duzo kopaln i dlatego jest bardzo bogata!!!
  Zamiast w zaklady przetwórcze - precyzyjne Gierek inwestowal w górnictwo i hutnictwo. Utopil w ziemi setki miliardów a Czesi w tym czasie budowali przemysl maszynowy i cos z tego maja do dzis.
  Górnictwo nie placi za gospodarcze wykorzystanie srodowiska i dlatego dewastuja cala okolice, haldami zasypuje sie resztki lasów, rzeki przypominaja najgorsze scieki a w miastach wala sie budynki bo górnictwo oszczedza na wypelnianiu wyrobisk ale za to ma rekord swiata w ilosci zwiazków zawodowych. Górnictwo tylko czasami placilo skladki na ZUS i salowa ze szpitala funduje biednemu górnikowi wczesniejsza i podwyzszona emeryture, no bo ona zarabia krocie a górnik dostaje tylko 14 pensji rocznie
 • ~JAPA
  (2015-01-15 07:58)
  chamstwo i prostactwo! zwykła pisowska łobuzerka w stylu Brudzińskiego ...
 • ~temida
  (2015-01-20 17:53)
  OJ KACZORY I DUDY ZLE SIE BAWICIE ÖP.BÓG NIE MSCIWY ALE SPRAWIEDLIWY I NIE SMIEJ SIE DZIADKU...KU!
 • ~arab.
  (2015-01-15 18:17)
  Górnicy. Straciliście moją ************** nierobów!
 • ~def
  (2015-01-14 20:37)
  Ale śmieszne ! Jeszcze mają mało ! PGR-owcy już do was jadą z kłonicami,
  orczykami i bronami !
  Jesteście nie na żarci ! Powołajcie jeszcze następne związki zawodowe
  i płaćcie im, a sami zapierd---jcie az wam będzie pot po du.. płynął !
  Wstydu nie macie, kosztem innych zawodów, grabicie tą Polskę !
  Następni ;;grabieżcy;; to politycy z bożej łaski ! ! !
 • ~MANNEKEN PIS pisia codziennie
  (2015-01-14 21:17)
  Co tu za Wolactwo nalazło ? A teraz na kolana przed ojcem derektorem na dobranoc, czas żałować za grzechy popełnione od rana – jeśli już odrobiliście lekcje ze szkoły mendialnej swoimi wPISami na tym forum.
  RE~vindictive bicz na POmatolstwo i Web agentów 2015-01-14 20:34
  A ty niby skąd znasz tyle szwargotu - od fatra ? właściwie czego "biczo" szukasz tutaj - na TYM forum ? Chorych emocji pewnie - zdrowiej dla ciebie by wyszło, jakbyś się wyczołgał pod najbliższą budę z piwskiem i sie dopił, bo już tych pare piw walnęło ci pod dekiel. I wątroba ci się zmarszczy do końca, nie masz co czekać.
  A na front rzuć sobie jednego PISDUDA albo drugiego DUDAPISa. Żeby tyko tych dwóch nie pomylić, a jak nie dadzą rady ( co już jest zagwarantowane od „poczęcia pis” ) to na front rzuć nawet samego prezesapisa fu.jarka – dochtora nauk filozoficznych marksizmu-leninizmu, bo i tak sam się rzuci „na front”. Chociaż chłe chłe właściwie po co ? fu.jarek znowuż nie da rady, nawet za dziewiątym podejściem – jest za krótki na walkę z długami, bo wcale nie zna się na pieniądzach i o wszystko musiał pytać (nie powiem kogo) – ale już nie ma kogo pytać. O pieniądze w tzw. PIS nie można też pytać bossa SKOK-ów (nazywa się BIERECKI chłe chłe), bo wiadomo, co się stało z kasą SKOK-ów (jaka partia, takie SKOKi chłe chłe). Śmieszne, że teraz całe brudy w tzw. partii PIS ma przykryć BRUDZIŃSKI. Jo, jo…
 • ~Roman
  (2015-01-15 11:28)
  Oskarżam wszystkie rządy winne tolerowania nierentownych firm włącznie z kopalniami które dotowane przez budżet państwa czyli twoje , moje pieniądze z podatków były marnotrawione przez niepodejmujących żadnych działań naprawczych tych deficytowych podmiotów.Związki zawodowe w imię własnych prywatnych celów żądają od rządu aby nadal rząd dopłacał do tych bankrutów z naszych własnych kieszeni pomijając opinie reszty Polaków. Takie związki.zaw. działają na szkodę naszego kraju.Chwała pani Kopacz, że przecina ten narosły od wielu lat wrzód na polskiej gospodarce.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.