• ~Breżniew też rozdawał
    2015-01-16 13:01
    order ... a niby za co ? chyba za służbę Moskwie ...
  • ~Dama Pik
    2015-01-16 15:52
    re ~Fruzia2015-01-16 13:55
    nie jestem ani menelem ani nie wyemigrowałam a nie nalezę do tych co popierali komunę.

    z tymi dwie trzecimi co popierali to przesada

    no chyba ,że masz na myśli tych co rządzą.
  • ~chytry ministrant sługa Boży i PZPRu
    2015-01-16 17:13
    Znaczy się poszedł prosto do Nieba, bo diabłu sie nie podobał ogarek, diabeł poniżej świeczki nie bierze
  • ~widz
    2015-01-16 17:02
    A gdzie były prezydent L.Wałęsa
  • ~geograf
    2015-01-16 16:43
    usiłował być człowiekiem wśród komuchów
  • ~dociekliwy
    2015-01-16 16:41
    Jako premier mężnie zniósł zarzuty, równiez odsuniecie sie kolegów Kwachu
  • ~aussie1inc
    2015-01-16 16:21
    Czy to nie byla lekka przesada? Towarzysz Oleksy byl sredniej klasy aparatczykiem komunistycznej partii, pilnowal interesow sowieckich szefow. Gdy zmienila sie sytuacja w Polsce zmienil sie i Oleksy - na "bylego" aparatczyka, ale w zasadzie patriote, a pod koniec swego zafajdanego zycia zostal nawet katolikiem, jak wczesniej Jaruzelski. I za to bardzo uroczysty pogrzeb? Dno!!!
  • ~na białoruś na białoruś
    2015-01-16 16:18
    A co to bucole słowiańskie nie mogą go POchować na kremlu no to może przynajmniej w mińsku
  • ~01021939
    2015-01-16 15:44
    Wybaczcie mi jeżeli moje słowa kogokolwiek urażą,bo to co dzieje się w tym kraju to czysta komuna trwająca w tym kraju od 1944r.Jak można odczytać pośmiertne odznaczenie człowieka który pozostał wierny dawnej organizacji zbrodniczej jakim była PZPR.Czy śp.J.Oleksy kiedy pełnił najwyższe stanowiska w PZPR oprotestował chociażby jedno morderstwo?Tłumaczenie że nikomu nic złego nie zrobił nie załatwia sprawy bo ja pytam zwolenników tej osoby co zrobił by tych morderstw nie było,do ostatniej chwili swego życia nie potępił przeszłości a wręcz przeciwnie zachwalał osiągnięcia dawnego systemu.Kidy w rozmowie z śp.Guzowatym stawiał wątpliwości prawnego nabycia willi przez p.Kwaśniewskich to po odtworzeniu tego nagrania wycofał się ze swych słów,czy tak postępuje prawy człowiek?Udział przy okrągłym stole a zwłaszcza póżniejsze jego wyniki dobitnie świadczą czemu on miał służyć i czemu służy a no właśnie takim wydarzeniom że ludzie zasługujący na pogardę są odznaczani i wychwalani pod niebiosa za swe osiągnięcia których w/g mnie nie było i w dalszym ciągu nie ma.Natomiast Prezydent swym postępowaniem udowodnił niedowiarkom że jest prezydentem ludzi z haniebnej przeszłości,widok obecnych na pogrzebie doskonale mógł przybliżyć kto w tym przedsięwzięciu brał udział i czyja to była żałoba.
  • ~sdiełanowCCCR
    2015-01-16 17:29
    trzeba mu było witrualny pogrzeb sdiełac