• ~Genitaliusz
    2015-01-28 11:04
    @ogranicznikt2015-01-27 19:39

    waliłeś sobie gruchę dzisiaj ?
  • ~krzyhoo1
    2015-01-27 19:29
    Auschwitz zmuszony byłem zwiedzić ("patriotyczny program kolonijny") w wieku lat 11., Treblinkę w wieku 12., a Łambinowice gdy miałem lat 13. Blisko pół wieku minęło i żadna siła mnie tam nie zaciągnie. Widocznie jestem mniej asertywny niż p. SPielberg, który - jak widać na pierwszym zdjęciu - miał w Oświęcimiu niezły ubaw i rozrechotany robił sobie sekfie niczym Obama na pogrzebie Nelsona Mandeli
  • ~aj waj, aj waj
    2015-02-04 10:25
    A dziadka Bydłoszewskiego nie zaprosili ?
    Oj to dziadek już Bredzisława nie POdeprze ?
  • ~ROSA
    2015-01-29 18:54
    Telefony komórkowe , rozbawione twarze żydów , w tym Spilbera
    Boże płakać się chce .!
  • ~K.P.
    2015-01-28 19:08
    BRAK NAJWAŻNIEJSZYCH.

    PILECKICH

    WSTYD I HAŃBA
  • ~czepiajew
    2015-01-27 23:49
    bezdennie głupi jesteście !!! przydałąby się wam taka mała lekcja obozowa ! inna inszość - to to na co dziś przyzwala się w imię ... niektórym nacjom, rasom, grupom czy płciom !
  • ~Adelaide-Robnad
    2015-01-27 21:54
    Hofman - niewinny jest i basta !
    Przebywac 24h na dobe przez lata z Prezesem i jak tu nie pic
    W dodatku wiekszosc tego czasu na wycieraczce...
    a kiedy ktos rozliczy prezesa - gnoja, poniewaz to równa Hoffmanowi kanalia
    Kaczynski twierdzi, ze jego lojalke sfalszowano.
    Przeciez z punktu widzenia ubecji on byl nikim. Po co zatem mieli by falszowac jego lojalke.

    A jeden Zoliborski knypek mieszka w chacie, ktora ojczulo dostal od waldzy ludowej w zamian
    za zaslugi w jej tworzeniu, gdy wszyscy jego kumple z AK gryzli ziemie.
    I to jest taka prawdziwa ciekawostka. Knypek boi sie nawet wlasnego cienia,
    wszyscy wszedzie spiskuja i ma zafundowana darowizne w postaci ochrony,
    i powinien placic podatek - nie placi. Nie ma prawa jazdy, nie ma kobiety,
    nie ma nic poza marnym rozumkiem, ale jak
    posluchac to o zyciu i rodzinie wie najwiecej. Zajadow dostane
    (ma tylko kota )
  • ~kronikarz
    2015-01-28 08:11
    A teraz zastanówcie się, moi drodzy, JAKIM CUDEM Auschwitz ma się w przyszłości NIE POWTÓRZYĆ, skoro wszystkie niemieckie obozy koncentracyjne budowane i organizowane były NA WZORACH RADZIECKICH OBOZÓW "GUŁAG", które z niewielkimi modyfikacjami ISTNIEJĄ DO DZIŚ !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
  • ~goj
    2015-01-27 19:56
    mame Anna Komorowska z dziadków Rojer nareszcie oficjalnie mogła siedzieć wokół swoich.
  • ~z Żaliboża
    2015-01-27 19:43
    A co na te słyt focie pan prezes Kalkstein sądzi?