• ~Janina
    2015-02-04 09:36
    Są pytania internautow ...dostaliśmy z Unii tyle pieniędzy a wszystko się sypie.dlaczego? bo w pierwszej kolejności pieniądze dostają doradcy i to najczęsciej z UE ogromne pieniądze..potem dostają firmy zaprzyjażnione z opcją polityczną ,potem dostają resztki Ci na dole i też kradną...
  • ~voiceinthedesert
    2015-02-03 21:43
    Pacyfikacja "Wójka"? Druga tura. Pałować i pacyfkować. To wszystko co Polska umie!
  • ~jmr
    2015-02-03 22:00
    Zawsze mówiłem że każda władza jest zdolna do strzelania do ludzi więc te płacze nad Kopalnią Wujek są bez sensu
  • ~ZbyszekD
    2015-02-03 21:58
    ~Ida2015-02-03 21:35 Chrzanie bo??? Mnie na węglu aż tak nie zależy, bo korzystam z gazu (kuchnia, łazienka, ogrzewanie) - no najprawdopodobniej prąd otrzymuję z węgla. W Polsce węgiel jak wspomniałem będzie jeszcze długo długo niezbędny, bo jak na razie innych własnych paliw nie mamy. Nie znam śląskiego i co to jest Hadziacz nie bardzo mnie wzrusza, tym bardziej, że w najbliższym czasie na Śląsk się nie wybieram.
  • ~normalny
    2015-02-03 21:50
    W czym problem? Wojsko i rozgonic. Co zabrano elicie gorniczej? Zupki, kilka pensji? Piornikowe? Na bruk z nierobami.
  • ~puchatek
    2015-02-03 21:46
    ~martX2015-02-03 21:26 A czy tam byłeś , czy tylko oglądasz powtarzaną propagandę sączoną przez zaprzyjaźnioną telewizję z ekranów, powtarzaną tysiąc razy bez przerwy Niemiaszki to wymyślili ,a Aferałowie ciągle to udoskonalają na skutek braku konkurencyjnych mediów Stoisz w tym samym miejscu ,w którym stało ZOMO
  • ~sru
    2015-02-03 21:44
    Policja.prokuratorzy,sedziny i owie to narzedzia wladzy.Zaprzyjaznione media tez sie trudza Dialog spoleczny juz jest zbyteczny.Szkoda czasu.
  • ~jazu
    2015-02-03 21:44
    Brawo! Do terrorystów i hien żerujących na Polsce się powinno strzelać!
  • ~pipip
    2015-02-03 21:43
    Re Puchatek masz rację że górnicy strajkuja i walczą ,mam nadzieje że w ogniu niedługo stanie cała Polska. Kraj juz nie istnieje. Nie masz racji mówiąc że strzelaja jak debile. czy to zomo czy op nie ma znaczenia organy ścigania sa od przestrzegania porządku i zmuszania innych do zachowań zgodnych z prawem.Ci z wujka to byli niestety bandyci .Wiem że powiesz iz ich omamiono bredniami mówionych przez cwaniakow działaczy ale atakowanie siekierami oskardami milicjantów czy policjantów jest przestępstwem.tak czy siak te ofiary były pootrzebne (mieli pecha że na nich trafiło) tak samo teraz .Jesli dojdzie do rozlewu krwi wszyscy polacy powinni wziąśc udział w obaleniu rządów złodzieji.
  • ~Ida
    2015-02-03 21:35
    Chrzanisz głupio,ZbyszekD2015-02-03 21:21

    Nazwą ciebie Hadziaczem i na tm się skończy zafascynowanie "górnikami" Ślązakami.