• ~observ
    2015-02-09 15:36
    żond Fadromy należy zacząć wygaszać
  • ~z Żaliboża
    2015-02-09 18:01
    To jest właśnie granie na Dudach...
  • ~Stare radzieckie metody działania w PEŁO
    2015-02-09 18:37
    Na Warszawke chopy ! Nie głodować, tylko brać kilofy i na Warszawke ! A głodować ???... Z głodu jeszcze nikt się nie zes...ł. Na Warszawke !
  • ~BERKUT
    2015-02-09 18:38
    mini- Majdan ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-02-09 18:30
    BRAWO GÓRNICY
    BRAWO ROLNICY ! Precz z gudłajstwem złodziejskim peowsko-psl-owskim ! Tyrać bandytów !
  • ~spokojny
    2015-02-09 18:22
    Najlepiej podburzyć tłum, sprowadzić piłkarskich chuliganów, a potem rozłożyć ręce i palić głupa. Polskie związki w pełnej krasie. A coś o kulkach z łożysk powiecie? Kto tu jest gestapo, ciule?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-02-09 18:18
    No przeciez
    ewka kłamczucha
    Premier Ewa Kopacz (PO) powiedziała, że to jest restrukturyzacja, a nie likwidacja kopalń, a w projekcie ustawy nie ma ani jednego słowa
    "likwidacja".
    Tymczasem w projekcie ustawy słowo likwidacja odmieniane jest niemal 50(!) razy.
    Trudno o bardziej oczywisty przykład manipulacji rządowej i klamstwa pani premierki.
    Tuska kłamał co otworzył usta, widać uczennica przerosła nauczyciela.

    to nie górnicy zarządzaja kopalniami tylko PARTYJNE MENDY Z PO które nie maja pojęcia o zarządzaniu kopalniami ...!!!
  • ~sru
    2015-02-09 18:15
    Potem historycy beda sie klocic,jak do tego doszlo.A odpowiedz prosta -durna chciwa wladza przekroczyla granice i nie pomoze " wicie,rozumicie " tylko zmiana przy korycie' Polska nalezy do tzw " demokracji ulomnych " i zajmuje zaszczytne 44 miejsce na swiecie.Do 100 jeszcze kawalek - spoko!
  • ~Antyprzemoc
    2015-02-09 18:12
    Z pierwszych filmów na YT wynika, że policja pierwsza zaatakowała spokojnie stojących ludzi, których aktywność ograniczała się do skandowania i... filmowania.
    Pozdr.
  • ~sp
    2015-02-09 18:10
    Prezes mógłby wreszcie podać się do dymisji, skoro na sercu leży mu dobro firmy. Nie będzie chyba przywiązywał się do stołka.