• ~007
    2015-02-15 13:33
    Z tym mostem to jak z Bronisławem Komorowskim: w takim ważnym miejscu a taki przepalony i nadęty.
  • ~ODPOWIEDZIALNI.
    2015-02-15 15:28
    Pytanie. A gdzie są ludzie odpowiedzialni za remont?. Jak zwykle ona zostanie przerzucona na podatników, bo to najłatwiejszy sposób dla rządzących.
  • ~wieslaw
    2015-02-15 10:45
    Wszystko co napisane wcześniej to Prawda, Prawda i jeszcze raz Prawda. Kiedy My się obudzimy z tej niemocy i durnoty Rządzących?!.
  • ~.uj .upa i kamieni kupa
    2015-02-15 10:45
    @Amerykanin
    armatka była ale została oddelegowana do gaszenia górników co to chcą podpalić Polske
  • ~acha
    2015-02-15 10:49
    składy desek (i benzyny?) pod mostem I NIKT SI E TYM NIE INTERESUJE W TAK GROŹNYCH czasach
  • ~Stiff
    2015-02-15 11:34
    A co te ciecie które miały tych desek pilnować robiły ? pewno leczyły kaca
  • ~Robnad
    2015-02-15 12:34
    ~analityk2015-02-15 12:21
    "Nawet jeśli tam były deski, to dlaczego się zapaliły. Wilgotność powietrza była 100%.Zwarcie? Dywersja?"

    zwarcie w składowanych deskach pod gołym niebem?
    tak mądralo, dywersja. 8 rok ją uprawiają.
    wystarczy za nic nie odPOwiadać, zaś brak rozumu jest wręcz POżądany, co widać PO słupkach POparcia.
  • ~warszawiak
    2015-02-15 12:57
    Niedawno skończyli z wielkim trudem remont. Teraz następny od nowa! Co za DEBILE namiętnie stosują DREWNO w tak strategicznym miejscu?! Tym IDIOTOM łby pourywać! Mam nadzieję, że Most Śląsko-Dąbrowski zamknięty przez innych KRETYNÓW zostanie w poniedziałek OTWARTY DLA NORMALNEGO RUCHU. Bez niego Warszawa stanie! Ćmoki z Ratusza, ruszyć tyłki i ODBLOKOWAĆ ten bardzo ważny most!
  • ~róbta co chceta
    2015-02-15 13:15
    POlacy nic się nie stało !
    Woda w Wiśle się nie zapaliła !!!
    To dzięki fachowcom z PO, a zwłaszcza
    przywódczej roli pana Prezydenda Komoruskiego,
    kierowniczej roli pani Premier Kopaczer
    no i wielkiej kulturze osobistej pani Prezydend
    Grokowiec - Walec moja Warszawa została
    uratowana przed dywersją POdłych Warchołów
    i dżihadystów prezia Kaczpora !!!
    Niech żyje nam miłościwie panująca Platforma Oszustów
    i jej mafijny sojusznik POlskie Stronictwo Lodowe !!
    Niech żyją !!!
  • ~tt
    2015-02-15 13:18
    Ciekawe, czy prokuratorowi wystarczy odwagi by zadać pytanie: kto i na jakiej podstawie wydał pozwolenie na składowanie pod mostem desek.
    Tak prywatnie myślę , że takiego pytania nikt nie postawi bo mogło by być bardzo niewygodne tak dla pytającego jak i odpowiedzialnych decydentów. A przecież swój swojemu(jej) łba nie urwie.
    Teraz goraczkowo trzeba by poszukać kozła ofiarmego bo wybory tak jedne jak i drugie prawie za pasem wiec ktoś musi wyborcom warszawskim ciemnotę do głów wcisnąć. Stawiam że winnym bedzie ktoś związany z PIS lub SLD ewentualnie ktoś za kim żadne znaczące zaplecze polotyczne nie stoi.