• ~bjie
    2015-02-19 15:43
    wypierd...lać yebane buraki...
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    2015-02-19 14:35
    he!he!he! - mojego posta nie puściły niemiaszki, ZA MOCNY i PRAWDZIWY BYŁ ci on.
  • ~xenon
    2015-02-19 13:48
    Na wsi aż tak różowo nie jest, jak to media przedstawiają. Rolnik dostał 80% z UE na nowy ciągnik i maszyny, na resztę wziął kredyt z banku - jakieś 20 -50 tys. zł, które musi teraz spłacić, dostał zniżkę na ropę, zmniejszono mu ZUS. Wyjechał na pole nowym ciągnikiem, obsadził zbożem, potem je skosił, zawiózł do skupu lub dał świnkom jako pokarm. Uchował te świnki, sprzedał i dostał tyle, co zwrot kosztów chowu ( ponieważ cena spadła ponad 50% !!! ). Zarobek = 0 zł. Ma trójkę dzieci, żonę, opłaty [ prąd, podatki od gruntów ( stały podatek dochodowy niezależny od ceny produktów rolnych ) , ubezpieczenia itp. ], do tego jedzenie, książki i ubrania dla dzieci, i nie ma tego za co kupić. Ma nowy ciągnik, ale nie ma pieniędzy, bo za te świnki, czy zboże płacą mu tak mało, że na życie nie starcza, a sam ciągnik pieniędzy nie drukuje.
  • ~emeryt
    2015-02-19 13:54
    Zle wam bylo za NIBY ZLEJ KOMUNY to teraz macie za...lac na pielgrzymki po kosciolach dawac na tace i KAPITALIZM wyzysk czlowieka przez czlowieka ! KOMUNO WROC !
  • ~proboszcz
    2015-02-19 13:56
    Czego wszyscy tylko PROTESTUJA i sa nie zadowoleni ? Brac przyklad z naszych DUCHOWNYCH poswiecajacych sie modlom i rozmyslaniom nad krajem !
  • ~WAW
    2015-02-19 13:59
    A SAWIECKI DALEJ BOI SIE WYJŚĆ DO GÓRNIKÓW?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-02-19 14:01
    a co złodzieje z peło
    zrobili z 19 mld zł, które nam ukradli z OFE ?
    ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-02-19 14:03
    Hehehe!
    a co złodzieje z peło
    zrobili z 19 mld zł, które nam ukradli z OFE ?

    Jak juz parasol nad PO zostanie zwiniety - to z Platformy tylko Tusk bedzie na wolnosci. Jeszcze ma europejski immunitet.
  • ~antoni
    2015-02-19 14:03
    jak rozumiem ta trumna sluzy do powrotu renatki czy tego orczyka.
  • ~JAPA
    2015-02-19 12:37
    niech te swoje spasione świnie związkowe wsadzą do tych trumien ... błazny popaprane!