• ~Kazio do nozyczek
    2015-02-20 15:11
    uderz w napalm ...
  • ~PANIE NIEMIECKIE NIE CHEMY BYC W WASZEJ SKURZE
    2015-02-21 11:38
    MY PANIE NIEMIECKIE NIE POZWOLIMY ,ZEBY TE ***** POLSKIE ODEBRAŁY CO NAZE I NASZYCH RODZIN ? NAWET PO SMIERCI NIE POZWOLIMY TYM ULICZNICOM POLSKIM ODEBRAĆ CO DO NIEMCÓW NALEZ !
    LEPIEJ SIE BUJCIE ULICZNIEC POLSKIE NASI ADWOKACI MAJA 4 WYKSZTALCENIA SA BARDZO UZDOLNIENI I MOGA NIEZLE *********** TYM WIEDZMOM I WAMPIRZYCOM IHIENOM POLSKIM BABOM TO NASZE NIEMIECKIE OSRZEZENIE DLA SUK WIEC ZDIRY I LADACZNICE POLSKIE NIE PODSKUJCIE
  • ~Wasz wybór!
    2015-02-20 17:54
    Jak gremialnie nie zagłosujecie na Dudę, to rozd.up.cą nam tę Polskę do reszty! Każdy głos oddany na kogoś innego, to głos oddany na Komorowskiego! I żegnajcie Polacy!!! Żegnajcie grzybki w lasach i spacerki po nich. Wasza sprawa. Ja jestem już starsza i wytrzymam te parę lat do końca mojego żywota. Ale WY? Jak sobie pościelecie, tak marnie zginiecie!
  • ~Robnad
    2015-02-20 17:43
    grunt, że słupki rosną, i POdskoczy POdatek od wieczystej dzierżawy.
    tak π x 10, he, he, he
  • ~Kazimierz 65
    2015-02-20 17:37
    a może powoli rozbierać wszystkie mosty na Wiśle i Bugu, będziemy bardziej przygotowani na nadchodzące wydarzenia.
    Wstyd do wojny ze trzy miesiące a w kraju chaos jak po wojnie.
  • ~Sami Swoi
    2015-02-20 17:25
    Jak może być trybunał stanu skoro to są sami swoi
  • ~dobry pomysł - daje wiele do myślenia
    2015-02-20 17:12
    Najważniejsze jest to że nie spłonęła tęcza to jest ważniejsze , jak jakiś tam most Łazienkowski . Mur beton że koszt POchłonie 300mln.!!!
  • ~Hania -kobieta sukcesu
    2015-02-20 17:07
    Dlaczego warszawski ratusz decyduje o wymianie całej konstrukcji? wyjaśniam - wiadomo, że wszelkie inwestycje za tych rządów kosztują x2 x3 i im więcej będzie kosztował remont tym więcej kasy uda się wyprowadzić na lewo; a dlaczego tak długo?
    - HGW specjalizuje się w destrukcji funkcjonowania tego miasta; a do wyborów daleko - ludzie zapomną a lemingi i tak nic nie rozumieją
  • ~Ola
    2015-02-20 17:06
    Gdzie był stały monitoring wizyjny tak ważnego strategicznie obiektu?!!! kto odpowie za niezabezpieczony światłowód min. MON który uległ zniszczeniu. Za to powinien być Trybunał Sstanu.
  • ~Matka Polka
    2015-02-20 16:56
    PO wybudowaniu nowego mostu zamiast kamer przy kolorowej tęczy POstawilibyśmy na straży naszą kochaną bufetową ! Były tysiące złotych na tandetę tęczy ale nie było kasy na ochronę miliardów złotych Most Łazienkowski z infrastrukturą ! tfuuuuuuuuuu sk