• ~Szewc Kilinski
    (2015-02-25 14:45)
    To jest już przekracza wszelkie pojęcia o etyce i przyzwoitości. Jeżeli Polaka za to wydadzą do USA to będzie największe ************* w dziejach cywilizacji , w dziejach Polski, nawet za komuny takiego draństwa nie było przecież wydymał małą cichodajkę co mamusia przysłała by potem szantażować Polańskiego i trzymać go całe życie za jaja. A teraz żeby nie dać mu spokoju i ciągać go po sądach, ludzie opanujcie się !!!
  • ~AjWaj
    (2015-02-25 15:17)
    Niech polski rząd przestanie pajacować !!! Każdy Polak wie że żyd żydowi nie pozwoli !!!
  • ~paul
    (2015-02-25 14:51)
    Czy TVN zrobi co najmniej kilka programów opisujących całe zdarzenie, przyczyny, świadków... jak to miało miejsce na Dominikanie gdzie przez kilka tygodni trąbili? Nie? ... a to dziwne...
  • ~Jud Süß
    (2015-02-25 14:39)
    ************ nigdy nie wysle Zyda do brutalnego wiezienia w USA, nawet gdy wiekszosc Polakow tego chce !
  • ~kronikarz wszystkich waznych wydarzen 20 wieku
    (2015-02-25 15:05)
    @Szewc Kilinski
    ---
    Tak naprawde to Polanski tej malolatki nie wydymal. Rozprawiczyl jej tylko odbytnice a cnote w cipci zachowala !
  • ~v2
    (2015-02-25 14:37)
    po zgode do telawiwu
  • ~żart
    (2015-02-25 14:50)
    Najlepsza kara to, zakaz opuszczania Polski (do śmierci).
  • ~PO+PSL=hipokryzja
    (2015-02-25 14:59)
    Wyrok będzie jednoznacznie wskazywał nie dla Polańskiego ale dla Polski, czy Polska jest państwem prawa czy państwem kolesi.
    Najciekawsze w tym wszystkim jest zastrzeganie dla siebie prawa decyzji przez Grabarczyka. Czyżby Grabarczyk uzurpował sobie prawo do ignorowania wyroków sądu i stawiania swoich decyzji ponad prawem? Czyżby marzył mu się królewski przywilej stanowienia edyktów według własnego widzimisię?
  • ~ksiądz Bozydar
    (2015-02-25 17:15)
    JUŻ DAWNO POwinien kiblować nie czekać na POmoc BYDŁOSZEWSKIEGO za takie młode DZIECKO
  • ~tosia