• ~Adam81w
    2015-03-09 17:01
    O co chodzi baranowi z transparentem Stop polonizacji kobiet?!!! Jak mozna polonizowac kogoś kto juz jest Polakiem? Zreszta będziemy polonizować co nam się będzie podobało, pało. Polonizacja to dobry proces.
  • ~pedelastki
    2015-03-08 17:01
    a to Q ******
  • ~emer
    2015-03-08 21:06
    I cieszą się że parlamentarno-rządowe bezmózgi uchwaliły gender - ideologię której czołowy apologeta jak w przebłysku inteligencji przeczytał co pisał to sobie włeb palnął.
  • ~hahaha
    2015-03-08 15:46
    do kopalni babsztyle
  • ~Ramirez
    2015-03-08 16:29
    Stop polonizacji kobiet? A to chyba Róży Luksemburg broda wyrosła.
    To była ta nowa płeć?
  • ~karol
    2015-03-08 23:56
    re 56,7 - a skąd ty wiesz, że to prawda, to o czym piszesz? Czy wiesz, że jeżeli to kłamstwo, to za rozpowszechnianie nieprawdy możesz zdrowo zapłacić? I jeśliby tak było to ci serdecznie tego życzę. Bo tak łatwo kogoś opluwać nie mając twardych dowodów! Teraz nie ma już problemu z dotarciem do tego, kto zamieścił w internecie swój wpis! Zapamiętaj to sobie!
  • ~eFendi
    2015-03-08 21:36
    tak tłum jak Holera pamietam jak pisano że organizatorzy mówili o 150 tysiącach osób a policja o 100 tys
    to te 2 tysiące to niby co to za kanapowa manifestacja ?
    hm czyżby prawziwym było stwierdzenie że jak nie możesz chłopa znaleśc to stajesz się feministką ?
  • ~kibic
    2015-03-08 18:28
    Widac, ze "Dziennik" przyczynia sie do walki o prawa dla kobiet. W innym miejscu, opisujac historie polskich prostytutek nazywa je "modelkami": A sutenerki, biorace w tym udzial nazwane sa "agentkami" . To juz nie sprawa torebek zwanych "reklamowkami", czy mowienia przez Polakow "good morning" wieczorem. W gre powinna wejsc prokuratura i urzad skarbowy.
  • ~Polska w rękach lekarki Kopacz
    2015-03-08 17:08
    W sprawie Durczoka i redakcji TVN nie miały nic do powiedzenia.
  • ~igor
    2015-03-08 16:37
    To są te kobiety z brodami...??? To faktycznie niewiele mają z tej kobiecości... jak grodzki... twarz gołoty...