• ~Ania
    2015-03-08 16:12
    Niesamowita radość: metro miało być gotowe na EURO w 2012 roku, potem przed wyborami w listopadzie 2014, potem 14 grudnia 2014, wreszcie teraz otwarte - z trzyletnim opóźnieniem. W tzw. międzyczasie Hance się spier..lił tunel pod Wisłą i wzdłuż Wisły oraz Most Łazienkowski. Głosujcie na Hankę, lemingi ! Jeszcze 7 mostów do spalenia pozostało, a może w metrze też ktoś jeszcze popływa.
  • ~Azog
    2015-03-08 16:09
    @Wiesio13 bicz na PISmatołki takich chamów jak ty, mój dziadek kazał fornalom nahajami ćwiczyć. Gdzieś się nauczył tego plugawego języka, potomku pawiana? W MGIMO, czy na WUMLU, śmierdzielu reprezentujący swoimi wypowiedziami poziom muszli klozetowej przed potraktowaniem Domestosem
  • ~dostaniesz mendo zapłatę
    2015-03-08 16:25
    @łowca...
    Już niedługo śmierdzielu będziesz łowiony,bądź tego pewien śmieciu.Jest was 3ech ty,wiesio i warsiawiak.goowno w szalecie przy was to pachnidło.
  • ~pasażer
    2015-03-08 16:46
    Nic tylko cisza o tunelu pod Wisłą. Już nie cieknie, czy tylko na czas otwarcia? Czy Bufetowa jechała pod Wisłą ?
  • ~ZLODZIEJ POpiera ZLODZIEJA
    2015-03-08 19:55
    @PISDULA POlec POd tecze jak BUFETOWA bedzi POraz 100 otwierac ta linie metra na ktorej SITWA POkrecila GOLDU przez HGW cala pierwsza I druga kadencje I jak tam wystawi KOPARE to mozesz ja laskawie POmamlac
  • ~realista
    2015-03-08 19:28
    Dla zachwyconych. Wasze dzieci jak zostaną w Polsce, to będą przez całe swoje życie spłacać długi zaciągnięte przez PO . Jak to będą robić ? Tyrając za półdarmo, i płacąc wysokie podatki i opłaty za co się tylko da. Jak coś jest za pożyczone i jest przepłacone to ja się frasuję a nie cieszę..Wyjaśniam , nie jestem z Lemingradu.
  • ~@WAW, Z PISU, POlak i sPOlka
    2015-03-08 19:30
    POmatolskie sobaki szczekaja, ba pewnie sie i POsraly ze 'szczescia' bo przejechaly sie metrem za darmo wraz z bufetowa w kotylionie!

    HAHAHA - MASAKRA!

    @rychu - nie wspominaj zle umarlychn POmatolski kmiotku z ciemnogrodu, a temu Panu co zyje, to mozesz jedynie buty wyczyscic swoim chamskim ozorem!
  • ~bufetowa z KOTYLIONEM od KomoRuska
    2015-03-08 19:26
    ale na tej budowie oblowila sie SITWA .HGW, zamiast zegarka POuczyla jako gift branzoletke diamentowa z gruba koperta, czyli krecenie LADOW AMBER -GOLDOWYCH trwa to zaPOmniala o MONITORINGU MOSTU, ale jej sztandarowa INWESTYCJA TECZAjest zabezpieczona KOMANDEM ZOMO uzgrojonym PO ,a tylko dla lemingow od czsu do czsu jest cos do POmamlania
  • ~nema
    2015-03-08 19:56
    @Mieciu13 - gorzej, PO przeczuwając totalną klęskę chce spalić za sobą wszystkie mosty !!!
    PS - czy ktoś wie, kiedy Warszawę odwiedzi Stonkobus ? Kiedyś Amerykanie zrzucali nam na plaże "żuka Colorado". Teraz mamy inwazje "żuków Kałmukado".
  • ~buhaha
    2015-03-08 19:52
    czy ja mam dobrą pamięć ?
    chyba niedawno były wybory na prezydenta Warszawy ?
    i ja się pytam PiSdzielskie pomioty KTO WYGRAŁ ?