• ~Wars
    2015-03-17 08:03
    Żałosne słownictwo w komentarzach wystawia świadectwo piszącym.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-03-17 12:12
    Ale chłopaki wyPOsażone, w ZOMO my takich zbroi nie mieli ?
  • ~antyfaszysta
    2015-03-17 09:26
    FASZYZM z kooorwinem NIE PRZEJDZIE
  • ~re:Tanis1212
    2015-03-17 08:41
    ...dopóki nie zagraża innym niech sobie pali co chce.
  • ~slava buratino
    2015-03-17 07:44
    ten 19 latek narkoman ukr to ofiara włanej głupoty
  • ~KOMENDANT POLICJI DO DYMISJI
    2015-03-17 09:28
    BANDYCI w MUNDURACH !!!...

    Jak przeszkolony do trudnych interwencji
    funkcjonariusz może "przypadkowo"...
    ZAMORDOWAĆ nastolatka???

    KRWAWE UBECKIE ZBIRY
    szkoła w Legionowie POdtrzymuje
    historyczne tradycje ZOMO...
  • ~TFU, swołocz
    2015-03-17 10:22
    do @Re - Paliak.. - Nie przejmuj się. TE wpisy przychodzą z serwerów ROSYJSKICH i w ten sposób Putin próbuje nas denerwować. Tymczasem jedyne, co TU jest rzeczywiście KARYgodne to fakt, że admin nie zwraca uwagi na to, SKĄD PRZYCHODZĄ "komentarze"... I ułatwia działanie wrogom Państwa Polskiego.
  • ~OKu
    2015-03-17 10:27
    do @Komendant policji... - chyba cie mocno pieprznęło z rana. Chłopak ZADŁAWIŁ SIĘ POŁKNIĘTYM ZE STRACHU OPAKOWANIEM Z NARKOTYKAMI. Ciekawe, jak ratować człowieka w takiej sytuacji ? Gdyby próbowali go zmusić do wymiotów i wyrzucenia tego z siebie, i WTEDY by zmarł - o co wtedy byś ich oskarżał ? Zachowujesz się jak ci, co za wszelką cenę chcą udowodnić, że pod Nangar Khel miała miejsce zbrodnia wojenna, a sami nigdy w ręku nawet petardy nie trzymali, nie mówiąc o granacie...
    A na odgłos strzału chowają sie do szafy albo do domu i dokładnie zamykają drzwi... TCHÓRZE OSĄDZAJĄ ODWAŻNYCH. KONIEC ŚWIATA ! b
  • ~Holmss
    2015-03-17 10:45
    Robi się w naszym kraju niebezpiecznie,media i szumowina kiboli i chuliganów,dominuje w mediach ze swoimi racjami.Po tygodniu żadna gazeta nie poinformowała ,jak doszło do śmierci 19 -latka.twierdzenie o winie policji oparte jest na /fakty,domyśle,kłamstwie,chęći oczernienia policji/? Podobnie podana wzmianka o twierdzeniu policji że chłopak połknoł narkotyk,czy to są tylko słowa czy fakty.Kto to ma napisać,czytelnik,wywiad mosadu,gen polko?.
  • ~Też matka
    2015-03-17 10:50
    Wipler wszędzie tam gdzie rozrabiają menele i zadymiarze - to hańba dla Sejmu. Ćpunów eliminować bo są zagrożeniem dla porządnych obywateli, naćpani wsiadają za kierownicę zabijając niewinnych ludzi, wszczynają burdy na ulicach, stadionach i gdzie im się tylko podoba. Zainteresujcie się z jakiego środowiska wywodził się 19 - latek. Niewinny, porządny człowiek nie ucieka na widok Policji. Kto daje przyzwolenie na te burdy pod Komendą Policji . Znicze zapala się na grobie - może będą też miesięcznice?