• ~Po 8 latach cienizny PO zjazd do zajezdni
    2015-03-23 19:15
    Placa dolarami a nie rublami . Tam gdzie sa ich bazy rozwijaja sie interesy. Niemcy choc nawet sobie nie wyobrazaja by zlikwidowano amerykanskie bazy u nich a stac ich na to o wiele bardziej niz nas.
  • ~jestes
    2015-03-23 16:40
    kuku
  • ~racjonalizator
    2015-03-23 21:37
    ~Odessa mama2015-03-23 18:33
    >~Odessał
    A po co mi twoj jezyk jak ja za pare miesiecy na zawsze planuje osiedlic sie w kraju naszych historycznych przyjaciel Niemiec gdzie mieszka 5 mln emigrantow z ZSSR i nikt ich nie obraza na tle narodowosciowym jak u was ? Co do mojego postu ktory wywoluje histerie posraczkow, to dodam do niego na temat "proukrainskich" narodow. W EU sympatie do banderowcow odczuwaja tylko postaczki znane w EU jedynie z rusofobii, ziemniakow, kaszanki i wstretnego dania "bigos", i trzy karzelki nadbaltyckie Estonia, Litwa, Lotwa. W reszcie EU stosunek do Rosjan jako narodu od neutralnego do pozytywnego bez wzgledu na stanowiska ich rzadow. Naprzyklad w kraju naszych historycznych sojusznikow Niemiec pod koniec 2014 w Hamburgu niemieccy studenci rozpedzili i ostro pobili probe ukraincew zorganizowac wiec a niemiecka policja po zajsciu lapala tych ukraincow. Jesienia w Hiszpanii hiszpanscy antyfaszysci rozpedzili podobna probe ukraincow, na Youtubie sa nagrania gdzie Hiszpanie tloka tych banderowcow helmami motorowymi. W Grecji i Serbii co tydzien odbywaja sie wiece poparcia Noworosji i Donbasu. Pa-pa, moj malenki bigosik-

    jeżeli wszystkie ruski mają tak nasrane we łbie to nie wróże temu krajowi rychłych zmian na lepsze
  • ~Piotr
    2015-03-23 18:02
    @~ewa koby2015-03-23 17:05
    "...polski wszyscy polacy..."
    Polka? CapLock się zaciął?
    Jeśli to wina klawiatury, to wolałbym wcale nie pisać niż robić taką głupotę.
    Jednak wtedy trzeba być Polakiem tego świadomym.
  • ~buziak
    2015-03-23 18:19
    jechali to nie wyjadom!!!
  • ~phła szah rajka
    2015-03-23 19:16
    bedzie wojna teraz miedzy kołomojskim a poroszenko kto za kim trzyma kciuki??? wojna na donbasie juz sie znudziła teraz oni maja inna chorobe jestem chora na watrobe
  • ~odessał
    2015-03-23 19:23
    na ukrainie leja sie religijnie tez popy unickie kontra popy moskali wiadomo religia to ciemniaki
  • ~obcokrajowiec
    2015-03-23 20:03
    Cieszcie sie naiwniacy i dalej prowokujcie Rosjan. Amerykanie uzywaja was do swoich celow i Polacy ich zupelnie nie obchodza -- a jak w Polsce dojdzie do wojny to zycze wam powodzenia--bo nikt wam nie pomoze. Ale honor macie i postawic sie potraficie, nawet jezeli przy pomocy tych, ktorzy was maja za nic.
  • ~elf
    2015-03-23 20:06
    Z Syrii uciekają przez Polskę ???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-03-23 20:17
    modlmy sie , w wojsku pelno kapelanow
    A po co nam wojsko ?
    Klecha wie lepiej!!!

    Abp Hoser o Cudzie nad Wisla: "Maryja wywolala poploch w Armii Czerwonej.
    I jest to udokumentowane"