• ~sceptyk
    2015-03-26 21:18
    Co za obleśne zdjęcie! Złodziej całuje kochanego prezia. Chyba strzelił sobie samobója przed wyborami. Czy Owsik jest donatorem jakiegoś Bronkobusa?
  • ~tolka
    2015-03-25 21:29
    Owsiak wykorzystuje dzieci które chodzą po ulicach ,marzną, żeby On mógł się obłowić To powinno być karane.
  • ~tom
    2015-03-25 21:55
    Piękna kampania wyborcza. W tamtym roku podziękowań nie było o ile dobrze pamiętam. A tu taki show!! Takie rarytasy Durczoka omijają. Mógłby się chłop wykazać.
  • ~Lidka
    2015-03-26 11:47
    KOmorowski szogun żyrandol POiechal znów obciach i wstyd robić.
  • ~vi708
    2015-03-26 15:57
    Nie mogę się doczekać kiedy skończy się ten pajac w czerwonych spodniach
  • ~m
    2015-03-26 11:02
    posłuchajcie prawdy o SKOKach i WSI i Komorowskim na POLSKA NIEPODLEGŁA
  • ~oli
    2015-03-25 21:24
    Każdy by tak chciał zrobić jedna imprezę w roku i być posiadaczem Złotego Melona.No cóż frajerów w Polsce nie brakuje którzy tuczą Owsiaka
  • ~Kaz
    2015-03-26 19:57
    Jak Breżniew z Honeckerem.
  • ~ktotam
    2015-03-25 21:43
    WSI z Owsiakiem zbiorą więcej niż Skok- Wołomin, niemożliwe, cały naród się ,,zbiera,, ,,kwestuje,, ,,żebra,, i 55 baniek, a tu dwóch gości ze WSI i 2 miliardy, jak na Titanicu Orkiestra Owsiakowa gra, a szmal bokiem płynie , tonie dla jednych a wypływa dla innych..Dla pocieszenia należy powiedzieć, że te dwa miliardy to pikuś, bo jak złoża węgla brunatnego się opchnie, to 300 miliardów przeleci bokiem, a po co Polacy mają z tego czerpać korzyści skoro mogą inni.
  • ~pisowski pisowiec
    2015-03-26 19:58
    "wPISdu" - myślisz że rzygi zastąpią brak argumentów? Mylisz się. Spotkamy się przy urnie wyborczej, a Twe przebudzenie z ręką w nocniku będzie nauczką.