• ~niemki nie warte bachory maja jeszcze przyjecha
    2015-04-06 07:28
    bachory pan niemeickich w cale nie sluchją ?
    jak się na nich ryknie na dzieci do piero zaczną słuchać !
    panie niemeickie co za bachory nie posłuszne ,my nie maamy cierpliwosci do dzici obcych musimy ryknąć aby dzieci pan niemeieckich posłuchały !
    nic nie posłuszne nawet po sobie poscieli nie chciały dzieci łobuziaki po prawić do piero jak się rykneło i pokrzyczało posciel po prawili !
  • ~niemki nawet przy swiecie sie zdenerwowały na
    2015-04-06 07:39
    bachory wrucą jeszcze za dwa tygodnie , germ,any wpadną na chwile !
    panie niemeickie nic dzieci niemcow nie sluchją tylko w chowanego chcą się bawic stale ! i do tego jeszcze pyskują
    dla tego trzba je pokrzyczeć i w tedy zaczna słuchać bachory od niemców !
  • ~007
    2015-04-05 13:26
    To jest obraz POrozumienia i POkoju w wydaniu Państwa pod rządami bronisława komorowskiego.
  • ~bumtarara
    2015-04-05 13:37
    "Pożar młynu Szancera". "Pożar zabytkowego młyna Szancera...". Jak to zabytkowość ortografię despektuje... (Proponuję grubsze okulary, albo "ctrl plus+").
  • ~złośliwec
    2015-04-05 14:10
    A @007 dzisiaj w pracy. Współczuję. A ponoć Wielkanoc to święto pojednania :>
  • ~Stif