• ~komentarz
    2015-04-17 08:58
    Psychopata i socjopata w jednym. Ma papiery i g.o mu sąd z prokuraturą zrobią. Taki nasz człowiek, terrorysta, wielbiciel ludzi z Boko Haramu.
  • ~zimno
    2015-04-17 13:37
    No to sobie kobieta wybrała chorego psychicznie narkomana.
  • ~anty facebook
    2015-04-17 11:38
    a pamiętacie wspaniałą kampanię "..nrkotyki-najlepszy sposób aby zmarnować sobie życie" ? dlaczego tego nie pokazują w Tv tak często jak te cholerne reklamy piorące mózgi i seriale tasiemcowe szkodzące całemu społeczeństwu? :/
  • ~misiek
    2015-04-17 12:06
    Mnie też puszczają nerwy. Jeśli sąd zagwarantuje mi bezkarność, chętnie zatłukę tego ********* na śmierć...
  • ~wkurzona
    2015-04-17 12:13
    Tak zwana choroba czy niedojrzałość to nie jest usprawiedliwienie dla tak strasznej zbrodni. Dlaczego "psychiatrzy" chcą usprawiedliwić tego gnoja? Żeby uniknął kary? Dlaczego rozczulamy się nad zbrodniarzem, gdy już tragedia stała się faktem? Wyeliminować śmiecia - szkoda, że wcześniej go nie wykastrowano, żeby nie płodził dzieci.
  • ~andre64
    2015-04-17 12:09
    Kara smierci powinna zostac przywrocona
    Zniewiesciala Europa przez taka polityke gdzie przestepca ma wieksze prawa niz uczciwy czlowiek , zmierzch cywilzacji europejskiej
  • ~buli
    2015-04-17 12:25
    @~wkurzona2015-04-17 12:13

    ??? A niby kto usprawiedliwia tego mordercę albo się nad nim rozczula?? Sama to wymyśliłaś???

    Psychiatrzy wyłącznie stwierdzają fakty, gdzie tu widzisz usprawiedliwianie???
  • ~baca
    2015-04-17 13:06
    re:karioka

    Czy kara śmierci wyeliminuje psycholi??? NIE.

    Tak, ale na pewno będzie ich mniej !
  • ~123
    2015-04-17 13:30
    na pniak tego sqna i tępym toporem na czynniki pierwsze
  • ~JP
    2015-04-17 13:41
    Lewacka śpiewka:
    - to biedny człowiek, nie ma pracy
    - chory, nie może iść do więzienia (po 6 miesiącach wyjdzie ze szpitala "zdrowy")
    - trzeba zalegalizować ćpanie
    - przestraszył się policji i coś połknął
    - był molestowany w dzieciństwie
    - ograniczona poczytalność: 4 lata (wyjdzie po dwóch)

    Oczywiście może się okazać, że to jest "ktoś" albo kuzyn "kogoś": wtedy to będzie pomroczność jasna (rok w zawieszeniu na 2 lata).