• ~zuz
    2015-04-21 17:20
    Do Były leming:
    Przecież wg najnowszej historii Polski wg PO, żadni Ruscy nas nie wyzwolili, w ogole ich tu nie było, wyzwolili nas Ukraińcy a więc to oni gwałcili i rabowali.
  • ~Polskie obozy patryjotyczne !!!!!
    2015-04-21 18:37
    a propaganda w polsce ma sie dobrze !!!
  • ~Polak
    2015-04-21 20:35
    Następny rajd powinien przyjechać z Niemiec z symbolami i sprzętem faszystowskim, to przecież to samo i tu ii tam byli mordercy Polaków. BRAWO prezydencie wszystkich Polaków.Nie przypadkowo ma ksywę Komoruski...
  • ~Wiesio13biczna pismatołki
    2015-04-21 20:35
    Kim jest ten Wiesio13bicz na PiSmatołki? Ten człowiek codziennie od kilku lat wpisuje komentarze. Skąd ma na to tyle czasu?
  • ~voodoo
    2015-04-21 20:32
    Bylo by dobrze zeby dzicz o ktorej w krajach angielskojezycznych opowiadaja dowcipy jak o glupkach, pokazala swoja prawdziwa rusofobska wykrzywiona nienawiscia gebe i cos odstawila z tymi przejezdzajacymi. Dzicz dopiero od kilkudziesieciu lat ruscy wyciagneli ze wsi i osiedlili w miastach ktore wczesniej nalezali do zachodniego narodu, w tych miastach wsioki po raz pierwszy zobaczyli co to jest kanalizacja a nie szambo. Ale te miasta wsioki juz zdazyli przerobic na podobienstwo do obor we wsi z ktorych pochodza. Najszmieszniejsze ze w walkach o te miasta zginelo setki tysiecy zolnierzy ze wschodu i tyle samo z zachodu(ci co tam mieszkali). Wsioki nie walczyli o te miasta ale dostali za fryko. Podli ruscy dali wsiokom dobre miasta z zachodnia infrastruktura zamiast wiecznej wojny z riezunami ktora trwala by do dzis, i byla by nie do wygrania bo riezunow na tamtej ziemi bylo 90% ogolu calej ludnosci
  • ~Ciemna Ruś na Jeepach dla odmiany
    2015-04-22 08:31
    a co przewożą - zwracane do Niemiec suveniry zagrabione z III Rzeszy, czy bimber ?
  • ~Tofik
    2015-04-22 09:41
    Polskie babcie z rozrzewnieniem wspominaja gwalty zolnierzy rosyjskich
    . Dlatego witaja kolumne !
    Moze mozna sie zalapac na powtorke ?
  • ~cywil
    2015-04-21 22:08
    Amerykanie też jechali pojazdami wojskowymi przez cały kraj a tu tyle szumu na przejazd zwykłych aut.
  • ~kola
    2015-04-21 19:30
    Oni nie na rajd ale na zakupy przyjechali
  • ~007
    2015-04-21 18:47
    Kampania utrwalania Bronisława Komorowskiego jako namiestnika trwa.
    Czy Kopacz też z tym badziewiem?