• ~SRU
    2015-05-14 17:49
    Po 3 miesiącach obozu śmierci,został wypuszczony przez faszystów niemieckich na wolność.To był cud,a potem następne...
  • ~głos zwykły
    2015-04-29 01:56
    Szewach Waiss ładnie powiedział o Władysławie Bartoszewskim, że tacy ludzie zawsze pozostają z nami. Z nami, jeśli oczywiście jeśli jesteśmy godni tej kompanii Władysława Bartoszewskiego.
  • ~PIS klub
    2015-04-24 22:42
    Partia PIS pamieta co pan mowiles na nas. Nie zapomnimy tych obelg. Glosujcie na PIS zrobimy porzadek i bedziemy mieli 5 lat aby wyjasnic smolensk i przekrety.
  • ~Irek
    2015-04-26 17:56
    Jednego chama i opluwacza mniej, ale zostało ich jeszcze dużo, ten od szczawiu, od państwa teoretycznego , od watach , od dżwi stodoły, od zadłużenia Polski, od POdniesienia lat pracy, od pałowania, od plucia w mediach przemądrzały celebryta Szenfeld
  • ~kontestator
    2015-04-27 00:07
    Pan Bartoszewski był znakomitym ambasadorem Niemiec w Polsce.
  • ~Polak
    2015-04-27 10:34
    kto nie umie uszanować profesora Bartoszewskiego jest po prostu prostakiem i zawsze już takim zostanie
  • ~IV RPO
    2015-04-27 13:39
    SSman w POlskiej dziczy na POdczerwień
  • ~ciekawy gość
    2015-04-27 13:44
    To ciekawe że go z OBOZU wypuścili przez chorobe jak chorych UŚMIERCALI ---NAJSAMPRZUT
  • ~Maturzysta Bartoszewski
    2015-04-27 16:40
    Od kiedy Bartoszewski byl PRFESOREM?? Od kiedy byl HISTORYKIEM?? Nigdy nie ukonczyl wyzszych studio, wiec nie mogl byc chocby magistrem. Komu wy te klamstwa wciskacie? Ludziom bez podstawowego wyksztalcenia? Na takich liczycie, ze uwierza?
  • ~wiesiek59
    2015-04-29 01:56
    Humorystycznie rzecz ujmując…….
    Najbardziej bawi mnie chyba zarzut naszych kieszonkowych Katonów, tyczący braku belwederskiej profesury.
    Autora 1200 publikacji i książek, oskarżają tępaki które W ŻYCIU nawet takiej listy nie przeczytali, co dopiero mówić o napisaniu czegokolwiek…..
    Pan Bartoszewski po prostu, żyjąc tak intensywnie, nie miał czasu na pierdoły.
    Dupokrytka i kwity na klasę swego intelektu?
    To nie ten materiał, i nie ta bajka…..

    Nie bądźmy smętni.

    Finis coronat opus.


    NIEWIELU Z NAS NA KONIEC ZGROMADZI TAKIE AKTYWA NAD SWYM GROBEM.


    Zarówno w pogłowiu osob znaczących na świecie, jak i własnych myśli spisanych na papierze. Niewielu jest dana szansa odciśnięcia śladu na historii…..