• ~MADAM
    2015-05-03 21:22
    TO NIE PREZYDENT A HORĄGIEWKA PO.TO CZŁOWIEK BEZ WLASNEGO ZDANIA.WSTYD
  • ~fpatka
    2015-05-04 02:06
    Dzisiaj bez lapsusa? Nie wierze.
  • ~Robnad
    2015-05-03 21:03
    łomatko. co to za koszma obok analfabety?
  • ~wiesio
    2015-05-03 18:50
    GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

    JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!

    ZOBACZ ILE PŁACIMY ZA MNOŻĄCE SIĘ WTOPY, CHAMSTWO, PYCHĘ, LEKCEWAŻENIE NAS, OBCIACH NA CAŁY ŚWIAT.

    Na utrzymanie kancelarii Bronisława Komorowskiego wydajemy 475 tys. zł dziennie. Prezydent RP kosztuje więcej niż prezydent Niemiec i wiele europejskich koronowanych głów. Na co Komorowski wydaje takie pieniądze?
    Na doradcę, który mu napisał przemówienie o bigosowaniu, wygłoszone w German Marshall Fund podczas pierwszej, superważnej wizyty oficjalnej w USA?

    „Bigos to takie szczególne, specyficzne danie. Kapusta siekana i siekane mięso długotrwale gotowane” – dowiedzieli się goście prestiżowej instytucji.

    A może kasa poszła na pisanie projektów ustaw? Nie, już wiadomo, że Komorowski unikał inicjatyw ustawodawczych.
    Może więc wydajemy na to, by zatrzeć nieprzyjemne wrażenia gospodarzy po prezydenckich wizytach, jak w Japonii, gdy w parlamencie Komorowski łazi buciorami po fotelach?

    Niezależnie od stopnia miałkości i obciachu, jakie niesie ta prezydentura, sumy przejadane przez kancelarię Komorowskiego są porażające. Zwłaszcza w kontekście wypowiedzi liderów PO, że głowa państwa to jedynie strażnik żyrandola.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-05-04 02:17
    chyba o czolgu co sie o niego POdpiera ...ciezki kaliberjak dla bronka
  • ~Bronek
    2015-05-03 18:42
    Szogun Obciach Bul Komorowski znowu czytał z kartki co mu napisali i strasznie piszczał ! prawiczek.
  • ~warszawiak
    2015-05-03 18:41
    Gdzie Duda tam cuda.
    Czy kandydat Duda juz wyjasnil swój udzial w cudownym ulaskawieniu i machlojkach SKOK?
    Tylko wilkami sie zajmujemy?
    Przekrety i afery kandydata Duty to blahostki?
    Hle, hle?
    A chcialo by sie pod dywan, coooooo?

    Pull-up - napijmy sie, szklany w gore , malpki w ruch

    Terrain-ahead - flaszka sie konczy, widac dno...dopijamy i spadamy.
  • ~AAA
    2015-05-03 18:42
    Komorowski wzorując się na Tusku znów straszy Polaków wojną. A podziału Polaków dokonał niedawno nie kto inny jak sam Komorowski.
  • ~basta
    2015-05-03 18:38
    tylko PSLmoze was zbawić na chłopski rozum lubie PSL mimo wielu błedów hłop po tega jest i
  • ~Wilga
    2015-05-03 18:23
    Pomimo zawłaszczenia przez Komorowskiego całej przestrzeni Krakowskiego Przedmieścia, Placu Zamkowego, Placu Piłsudskiego na Placu Szembeka odbył się ponad czterogodzinny piękny koncert patriotyczno-charytatywny.