• ~..
    2015-06-10 23:34
    Oszz... ten facet rozwali ten burdel misternie budowany od czasów Mazowieckiego...
  • ~Mark Twain
    2015-06-10 23:11
    Jak Michnik nagrywal Rywina - za tylek wzieto NAGRYWANEGO!
    Jak kelnerzy nagrali politykow - za tylek wzieto NAGRYWAJACYCH!
    Czy to jest tzw. rownosc obywateli wobec prawa?

    To, ze szersza opinia publiczna moze sie dowiedziec jakie maja zdanie o swoim kraju wysoko postawieni politycy -uwazam za wlasciwe.
    Politycy tylko poza kamera i mikrofonem oraz miedzy soba sa raczej szczerzy w wypowiedziach.
  • ~PO to kompletne dno i oszustwo
    2015-06-10 23:45
    To efekt tego iz POPSL majac pelnie wladzy przez 8 lat , zamiast wzmacniac panstwo bylo zajete napychaniem wlasnych kieszeni a ich jedyne dzialanie to bylo wzniecanie nienawisci do kazdego kto smial sie wskazywac afery ktore od lat toczyly PO i byly zamiatane pod dywan. POPSL zrobily z III RP prywatny folwark kliki kolesi ktorzy okradaja spoleczenstwo jeszcze od czasow PRLu. PO przehandlowalo nasz kraj i mlode pokolenia za kilka synekur w UE dla takich jak Buzek, Tusk z przydupasem Grasiem, Bienkowska, Zrobili z Polski najwiekszego POpychla w Europie.
  • ~Roman
    2015-06-10 22:18
    Powiesili Leppera to i Stonodze dadzą radę. Polską rządzi mafia.
  • ~Paula
    2015-06-10 21:20
    Hetery PO w natarciu,zgodnie z zapowiedziią Kopacz
  • ~skurkowaniec
    2015-06-10 23:02
    PiSdzielska szczujnia nadal w natarciu
  • ~ala
    2015-06-10 23:50
    Zamachnął się na waadzę. Jaki rząd taki zamach. Pajac zakpił z błaznów.
  • ~Rozczarowany Polak na emigracji
    2015-06-11 18:03
    Mimo tego, ze ucieklem z Polski PRL w 1975 roku to zaluje tego do dzisiaj. W PRL -u mialem mlodziutka, ladna 22 - letnia zone, ostra w lozku jak zyletka, ktora zostawilem i ona znalazla sobie innego. Teraz, juz od 40 - lat mam inna, zagraniczna, 60- letnia zone i w lozku to juz tylko ch.., d..a i kamieni kupa.
    Jesli Polska Rzeczpospolita Ludowa znowu powstanie, to chetnie wroce do kraju i poszukam sobie jakies pieknej 18 latki , ostrej w lozku jak brzytwa !
    Od starych kobiet mam juz pelny nos !
  • ~kat
    2015-06-10 23:41
    Polska to A i B Anarchia i Bezprawie.A stonogi nie mozna powiesic bo nie ma szyi
  • ~darek
    2015-06-10 23:50
    Czerwone ścierwo jątrzy, do tego pisdomuły podkręcają atmosferę. Ciekawe co z tego wyniknie w dalszej przyszłości? Nie staram się umniejszać przewin PO, ale na kilometrówkach, ciągneli wszyscy bez wyjątku. Chory system, nawet prawy człowiek się w końcu złamie. Skoro wszyscy kradną i nie mają z tego tytułu żadnych konsekwencji, to dlaczego ja mam być tym ideologicznym frajerem?