• ~haha......
    (2015-06-17 16:15)
    jaki rzad taki sprzet wszystko tonieskutki kuPOwania zuzytego zlomu zostal nam jeszcze gawron
  • ~Goś_ciu.
    (2015-06-17 14:40)
    Zdarza się. Na ćwiczeniach różne rzeczy dzieją się. Nie pierwszy i ostatni raz. Nawet najbardziej sprawdzony sprzęt może zawieść w każdej chwili. Po co te głupie komentarze. Jest jak jest i głupia gadanina nie jest tego zmienić.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-17 14:43)
    UWAGA - PIS i prawica to niebezpieczne SWIRY !

    Kupia najnowsza bron za miliardy zl,
    a potem pijak general PIS i PIS prezydent na malupkach odpali rakiete w kierunku np Rosji i spowoduje III WOJNE SWIATOWA !

    Dopusc WARIATOW do wladzy !
    Dostaniesz powtorke z Powstania Warszawskiego !!
  • ~WAW
    (2015-06-22 18:18)
    @~Zawinił człowiek2015-06-18 12:57

    Wygląda na to ,że za nisko opuszczono zjazd z łodzi transportowej i wlała się woda do amfibii, bo wyjechała ona pod ostrym kontem, a powinna być osadzona na wodzie.
    __________________

    Czytaj nie tylko tytuły, ale całość!
    Specjalnie dla Ciebie- "Pływający transporter zgodnie z planem wysadził desant na brzegu i zatonął podczas powrotu na pokład okrętu."
  • ~OLE
    (2015-06-18 13:26)
    i TO JEST WŁAŚNIE STAN NASZEJ ARMI;-)
  • ~Zawinił człowiek
    (2015-06-18 12:57)
    Wygląda na to ,że za nisko opuszczono zjazd z łodzi transportowej i wlała się woda do amfibii, bo wyjechała ona pod ostrym kontem, a powinna być osadzona na wodzie.
  • ~echcik
    (2015-06-19 07:59)
    Nawet wojna niepotrzebna. POlskie wojsko samo się rozbroi, he he!
  • ~Jankes
    (2015-06-17 21:13)
    Mysleli ze poruszaja sie U-bootem !!!
  • ~szuwarek
    (2015-06-17 14:31)
    Za PO wszystko tonie. Nawet wioślarz na ministra łodzi ratunkowej nie pomoże. Drodzy platfusi, toniecie, idziecie na dno.
  • ~Olek investigator
    (2015-06-17 17:59)
    Gdyby ta amfibia byla z drewna to by sie nie utopila, bo drewno tak szybko na dno nie pojdzie.
    Przypuszczam, ze byla opancerzona i z zelaza !

    Gdyby ta dwuosobowa zaloga tez byla pancerna, to byloby z niej dno, hooi, d..a i kamieni kupa.