• ~derwisz
    2015-06-18 20:06
    Oto POlska oligarchia.Popatrz Kukiz kto będzie rządził jak wejdą JOW-y.Oni mają kasę..zastanowiłeś się człowieku?Czas wytrzezwieć
  • ~KOWAL
    2015-06-18 17:36
    TAK ROZKRADLI POLSKIE DZIS GASIOROWSKI CHODZI PO POLSKIM SEJMNIE I SPOTYKA SIE POSLAMI CO TU JESZCZE Z POLSKI DO IZRAELA PRZERZUCIC KTO GO OCHRANIA TAKI TO KRAJ ZROBILI OSZUCI BOCHATEROWIE
  • ~tim
    2015-06-18 18:48
    Potomkowie Jakuba Bermana.
  • ~Czuchnowska
    2015-06-18 23:31
    a tw bolka ze skarpetkami nie zaprosili ?
  • ~Robnad
    2015-06-18 18:48
    1/5 biliona kosztowała nas ta operacja.
    znaczy każdego Kowalskiego
    tyle wyprowadzili z Polski ci dwaj geszefciarze, teraz przyjmowani z honorami mimo wyroków i otwartych spraw przed sądem w Kaliszu.

    dwóch jawnych złodziei i agenci bezpieki czerpiący garściami.
    aha, i jeszcze ten POkemon Święcicki na żywca we własnej i swojej partii osobie doszczętnie kompromitujący i tak skompromitowane prawo.

    tak wygląda folwark Pokemoński
  • ~dezawi
    2015-06-18 20:08
    No to teraz rozumiecie dlaczego trzeba rozpędzic tę bandę złodziei..
  • ~krzyhoo1
    2015-06-18 20:27
    Co to, kurna, za podpisy: "biznesman, twórca i właściciel spółki Art-B"?!!! To są przestępcy, jeden skazany i "odsiedziany", drugiego przerucił Mosad do Izraela, by uniknąć osądzenia i skazania. Panie/panowie dziennikarze!!! Dajecie przekaz "w Polske", w której młode pokolenie nie wie, kto kradł, kto zabijał, kto zdradzał, a kto za to wszystko cierpiał. CI ZŁODZIEJE OKRADLI PAŃSTWO POLSKIE, CZYLI NAS WSZYSTKICH
  • ~a5
    2015-06-18 18:19
    Robili w ciągu dnia setki przerzutów tej samej lokaty do różnych oddziałów banku - a banki naliczały w każdym oddziale odsetki od lokat.
  • ~waldek13
    2015-11-17 20:56
    Faceci są świetni moi idole.
  • ~Adam Levitt
    2015-11-19 10:10
    Najwazniejsze, ze weile tutaj sie wypowiadajacych nie ma pojecia jak to sie naprawde wszystko odbylo.