• ~Qba
    2015-06-23 11:05
    A ja bym się zapytał jak to się przekłada na zadłużenie tych miast?
  • ~heliot
    2015-06-23 10:58
    A robol zasuwa po 10 godzin dziennie za 1500 złotych !!! wiecie już dlaczego musi być zmiana władzy???
  • ~tor
    2015-06-23 12:49
    Tylko w Polsce możliwe .Gdy państwo tonie w długach a miast to już mało z tych długów widać włodarze zarabiają całą gębą i obiema rękami . We wszystkim sa dobrzy lub bardzo dobrzy .To skąd biorą się te długi . jaka polska rodzina na takie zarządzanie mogła by sobie pozwolić .dlaczego większość z tych PANISK dorabia się pieniędzy dopiero gdy posadzą dupę na państwowym stołku ?
  • ~oburzony
    2015-07-30 15:41
    Tego nie można merytorycznie skomentować, więc tylko POwiem: Na przestrzeni ostatnich ośmiu lat rządów POpaprańców, tydzień bez afery, tygodniem straconym. Tym krajem rządzi pasożytnicza mafia wysysająca ostatki z biednego już pustego polskiego koryta. Czas z tym skończyć.
  • ~jaś
    2015-06-23 11:30
    Czy ktoś zapytał kiedy ci ludzie mają czas pracować w urzędzie ??? .A może dlatego maja 5-ciu lub więcej zastępców, żeby mogli dorabiać na prawo i na lewo.
  • ~zakonnica
    2015-06-23 10:48
    hgw tez tyle zarabia aile zarabia michnikt
  • ~Nawigator
    2016-07-18 19:29
    Dlaczego istotne nadużycia i kombinacje -wielkie wzbogacanie się na stanowiskach są opisywane jak fraszki- przecież to oszuści i kryminalne złodziejstwo!
  • ~ela
    2015-06-23 11:00
    Powinni mieć "porządną" pensję i zakaz dorabiania..!!!
  • ~a
    2015-06-23 13:48
    Wyglada na to ze sa obrotni wzledem swoich pieniedzy
  • ~Qba
    2015-06-23 12:06
    No pensje mają duże ale ich rządzenie to kpina z mieszkańców tych miast, zadłużyli swoje miasta podwyższając sobie pensje i nieudolnie rządząc. Im większy dług tym wyższa pensja prezydenta. Średnio te miasta zadłużone są na około 50% swojego dochodu, a z ukrytym długiem tj. długiem firm którymi zarządza miasto dług rośnie do 705 dochodu.
    Warszawa - 6mld długu
    Wrocław 2,1 mld
    Gdańsk 1,1 mld
    Kraków 2,7mld.
    Lublin 1,2 mld. Ska wezmą na spłatę kredytów i długu? jak myślicie państwo, pewnie podniosą podatki bo rozwoju przemysłu w tych miastach nie widzę.