• ~mirek
    2015-07-18 12:38
    Gdzie jest ten pier dolony Bog , czyzby mial wszystko w dupie, ze toleruje takie oszustwa.
  • ~Elf
    2015-07-18 11:41
    W każdym Narodzie wystepuje ok. 10 % kretynów w Polsce niestety 33 %
  • ~dziadek
    2015-07-18 11:57
    Jest szaman z Czarnego Lądu, a teraz czas na indiańskiego szamana
  • ~szenio
    2015-07-18 15:51
    ludzie powariowali!!! Boże, patrzysz i nie grzmisz!
  • ~Josef Buandurma z Nigeria
    2015-07-18 14:48
    ja tesz jezdem na tim stadion i hooy mi stoi caly czas, to musi bic cud czyli miracle bo jurz 10 year on byl martwy i mam dopiro 80 lat.Ksiondz John Bashobora czyni wielki cud !
  • ~Andrzej Kołczyński
    2015-07-18 13:57
    Re: "... Jednocześnie podkreśla, że rekolekcjonista jest księdzem katolickim, a nie uzdrowicielem lub szamanem. ..."

    Należy w tym miejscu dodać, że różnica między kapłanem a szamanem polega na tym, że NASZ czarownik jest godnym szacunku kapłanem a ICH czarownik jest zwykłym łże - szamanem.

    Analogicznie Nasze Dobre Mzimu jest Bogiem Wszechmogącym, a przez Niego wszystko się stało, a ICH Dobre Mzimu jest bożkiem - bałwanem.

    Pozdrawiam,
    Andrzej Kołczyński
  • ~ver
    2015-07-18 12:24
    No, no taka bezczelna konkurencja Ojcowi doktorowi dyrehtorowi!
  • ~Konrad Wallenrod
    2015-07-18 13:07
    Czy ten czlowiek zna Biblie ?.Ile razy umiera Pan Jezus Syn Bozy , wedlug Biblii tylko raz jeden !.Hbr,9,24-28.Hbr 10,12-18.Rz,6,9-10.IKor,11,23-29.Lk,22,19-20.Co jest prostsze przeczytanie tych wersetow z Biblii czy ogladania klauna .To co sie dzieje dzisiaj opisuje IITes,2.No zmarnowane lata w szkolach , widac , ze Polacy sa gesi i czytac nie potrafia !.Czym glupszy to lepsza owca do trzyzenia.
  • ~pogodynka
    2015-07-18 16:17
    36 stopni w cieniu, to i ciemny lud doznaje zlasowania mózgownicy.
  • ~Aussie
    2015-07-18 13:36
    @mirek
    Zapewniam cie imbecylu, ze twoje chamstwo nie umknelo uwadze "temu na gorze" i jestem pewien, ze ci je przypomnie w niedalekiej przyszlosci.