• ~Klawisz
    2015-07-24 15:28
    Zapraszam wszystkich którzy z wielkim zapałem ubliżają mundurowym "bo to przecież nieroby nie zasuwające przy betoniarkach i w sklepach " do wejścia z interwencją na melinę narkomanów,uczestniczenia w oględzinach zwłok ofiary brutalnego zabójstwa lub wypadku ,czasami są to zwłoki dzieci .Ewentualnie do spędzenia kilkunastu 12-nasto godzinnych służb w zakładzie karnym z wszelkiej maści skazanymi psychopatami,dewiantami,pedofilami i ludźmi którzy często po wyroku np.dożywocia nie maja już nic do stracenia naprawdę zapraszam,spróbuj a później ubliżaj,a jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz i mówisz to zamknij twarz i się nie odzywaj.
  • ~Klawisz
    2015-07-23 21:58
    Zapraszam wszystkich którzy z wielkim zapałem ubliżają mundurowym "bo to przecież nieroby nie zasuwające przy betoniarkach i w sklepach " do wejścia z interwencją na melinę narkomanów,uczestniczenia w oględzinach zwłok ofiary brutalnego zabójstwa lub wypadku ,czasami są to zwłoki dzieci .Ewentualnie do spędzenia kilkunastu 12-nasto godzinnych służb w zakładzie karnym z wszelkiej maści skazanymi psychopatami,dewiantami,pedofilami i ludźmi którzy często po wyroku np.dożywocia nie maja już nic do stracenia naprawdę zapraszam,spróbuj a później ubliżaj,a jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz i mówisz to zamknij twarz i się nie odzywaj.
  • ~fajnie
    2015-07-23 10:15
    Policjanci idą na kancelarię premier Kopacz. Żądają pieniędzy

    To dobrze , bo jak będą strajkować, to może nie będą zakładać nielegalnych podsłuchów i monitoringów oraz odstąpią od nielegalnego pałowania.
  • ~tak jest
    2015-07-23 13:16
    Nie ma pieniędzy na podwyżki,Kopaczka musi się ubrać aby przebierać się w nowe ciuszki bo wie ,ze już nie będzie w sejmie i rządzie .A tak ma za partyjne czyli podatników może też córkę ubierze, zięcia Ukrainca .Powołała psiapsiółki na stanowiska zębatą błońską ,Augustyn Liberę i inne pokraki aby lepiej zarabiały no i prestiż wyższy marszałek i vice ministry.Teraz jeszcze te wycieczki krajoznawcze,ochrona ,pani do noszenia jej torebki,a kto jej tyłek podciera kobieta z Bor ,czy inna?no i nie ma pieniędzy dla policji.Ona kopacz ma ich w nosie.Musi dbać o swoich.
  • ~patriota
    2015-07-23 09:23
    Tak, tak, tak. Idą wybory. PiS z agentami Rzymu, w natarciu na rząd polski. No i nasi urzędnicy od pilnowania porządku, w natarciu na rząd, a właściwie na kasę podatników.
    Dochodzi do samosądów, po policji nie chce się interweniować. Przy deflacji to służbie /i pozostałym urzędnikom, tym parlamencie, rządzie i samorządzie, w wymiarze sprawiedliwości/ należałoby by obniżać wynagrodzenia, a nie waloryzować.
    A trzeba się zbroić. NATO nam szykuje wojnę z Moskwą. PiS z KC Episkopatem zachwyceni - wymorduje się parę milionów ludzi, a kasa za pogrzeby niezła. No i wrogiem będzie tylko Moskwa. A święta znowu będzie własność prywatna. Co ukradliśmy innym to nie oddamy.
  • ~Pora na zmiany
    2015-07-23 14:26
    Cały sektor państwowy powinien żądać CONAJMNIEJ PODWOJENIA PENSJI które w Polsce są SKANDALICZNIE niskie !!
    Ten rząd uprawia niewolnictwo jakiego nigdzie indziej nie ma.
  • ~azja
    2015-07-23 14:13
    a jak dawno mundurówka dostała po 300 zł na twarz ? zobaczcie jakie są pensje w budżetówce ? zobaczcie od kiedy nie dostali inni ani zł ? policzcie ile kosztuje utrzymanie waszych 40 letnich kolegów emerytów pozostałych pracujących do 67 roku życia podatników ! jeżeli chcecie uczciwych zasad i równego traktowania to przyjrzyjcie się wpierw swoim wygodnym posadkom i nie wmawiajcie że taka ciężka służba, bo chętnych do tej ciężkiej roboty jest od groma tylko mało kto ma odpowiednie plecy ...
  • ~Mru
    2015-07-23 21:26
    Koleżanki i Koledzy Funkcjonariusze!
    Dziękuję w imieniu swoim i swoich kolegów za dzisiejszy protest! :)
    Przybyliśmy bardzo licznie, było nas z daleka widać i słychać! Z ogromną energią i determinacją wyraziliśmy nasze niezadowolenie i zażądaliśmy zawartych w wystąpieniach postulatów, które - biorąc pod uwagę ciężar obowiązków naszych służb - powinny być spełniane 'z urzędu', a nie pod naciskiem, jaki miał miejsce, między innymi, dzisiaj. Mimo upału, który kilku naszym Kolegom odbił się na zdrowiu, pokazaliśmy wzajemną solidarność i skalę problemu, nawarstwiającego się od dłuższego czasu w resortach. Miejmy nadzieję, że dzisiejsza manifestacja szybko odniesie pożądany efekt, czego życzę nam wszystkim!
    Życzę Wam szczęśliwego powrotu do domów i dziękuję przeogromnie jeszcze raz! :)
  • ~wiktor
    2015-07-23 14:28
    Kopaczowa to może jedynie stawiac loda facetom w Pendolino lub zaglądać innym do kotleta
  • ~Monachijski
    2015-07-23 09:39
    Niech idą do Szczerskiego. On ogłosił, że PIS zmieni ustawę o "in vitro" to może też da podwyżki wszystkim wkoło.