• ~KAZ
    2015-08-15 14:32
    Nareszcie mają Polacy patrioci prezydenta, a ci dla których Polskość to nie normalność mogą w bulu przeżywać smutek i rozgoryczenie bo już niedługo Polacy będą mieli także rząd , gdzie będzie prawo dla wszystkich i sprawiedliwość. Żadne obce ścierwo nie będzie już grabić Polski, a swołocz złodziejska, skorumpowane sprzedawczyki i układ zostanie zmieciony z powierzchni ojczyzny.
  • ~wPiSdu
    2015-08-15 14:26
    A gdzie się podział król kaczy świr ?
    Czyżby przed wyborami zamknął się w szafie razem z Antkiem i Pawłowicz ?
    Pawłowicz widać nie wytrzymuje w tej szafie
  • ~dziadek
    2015-08-15 14:38
    Po co ta defilada za miliony ?
    Dla "ludu" igrzyska ?
    Nawet guzika nie oddamy ?
    A później szybciutko spier dalali przez Zaleszczyki

    To taka - odwieczna - polska bezmyślność
  • ~kolega prezesa z PiSkownicy
    2015-08-15 15:08
    Ten co przemawiał grzmiał grożnie ! Przypuszczam ,że Putin nie opuszczał w czasie tego wystapienia bunkra przeciwatomowego i drżał ze strachu i przejęcia
  • ~Hombre
    2015-08-15 16:30
    Burza z gradobiciem powinna przejsc ulicami Warszawy zamiast defilady 900 zolnierzy. Na ich wiecej nie bylo Polski stac, Q..a mac ?
  • ~w bullu i beznadzieji
    2015-08-15 18:01
    Wspaniałe widowisko !!!
    Brakowało mi tylko przelotu Bronisława na drzwiach od stodoły ???
    No i PO co Koparka w trampkach tam POdskakiwała ?
  • ~olo
    2015-08-15 14:52
    i po co ta flaga powstancza PW ???
    tandetna żenada, powstancy nic tu nie maja,
    to byly harcerzyki warszawskie co sie bawily
    w wojsko
  • ~olo
    2015-08-15 14:22
    a jezeli chodzi o samoloty,to
    podobaja mi sie trenigowe odrzutowce
    małe, wloskie chyba, alpha jety czy cus
    fajnie wygladaja
  • ~starszy pan
    2015-08-16 01:28
    Co pan panie Duda opowiada ! Polska jest w ruinie ,o której pisze świat . Panie Duda naopowiadał pan tyle bzdur, kłamstw ,nieobiektywnych ocen ,które nie należały sie mojej Polsce . Teraz zaś słyszę o urodzie mojego pięknego kraju ,który nic wspólnego nie miał ,nie ma i nie będzie miał z PiSim kłamstwem ,niechlujstwem i wyzwiskami pod adresem mojego kraju . Mam nadzieję ,że do końca pana kadencji ,może nawet dni nie przekona mnie pan do swojej prawdomówności i lojalności wobec POLSKI. Pan ma na myśli kaczystowską Wolskę .
  • ~olo
    2015-08-15 14:16
    nie dziekuje sie serdecznie, buahahaha
    to nie imieniny u cioci
    sie dziekuje !