• ~~~ga
    2015-08-20 09:02
    I to są skutki kształcenia młodzieży. O d-pie Maryni dyskutujecie, a historię niedługo wyrzucicie z programu szkolnego.
    Zarzut 1 to wobec agencji reklamowej - niedouczony Zarząd, niedouczeni pracownicy
    Zarzut 2 to wobec Polmosu - a wy tam w marketingu za okazy zatrudniacie
    Stado baranów i nic więcej.
  • ~niewygodny
    2015-08-20 12:15
    Mściwość Komorowskiego. Odchodząc z urzędu nawiązał do jednej z najgorszych cech swojej formacji politycznej. 600 tys. zł na "usługi doradcze" w czasie kampanii wyborczej. 826 tys. zł na nagrody już po przegranej w wyborach. Rozwiązywanie umów ze "swoimi" w trybie "zwolnienia grupowego", by blokować etaty dla ludzi nowego prezydenta. Gigantyczne odprawy, a na koniec - niczym wisienka na torcie - wynajem mieszkania dla siebie na koszt podatników. Drenaż finansów kancelarii prezydenta, dokonany przez ekipę Bronisława Komorowskiego, mający na celu sparaliżowanie działań jego następcy, jest faktem.

    Zupełnie chamskie było też zagranie z najmem mieszkania. Mimo posiadania dwóch własnych lokali: 74-metrowego mieszkania oraz 169-metrowego apartamentu o wartości 2 mln zł w centrum Warszawy, Komorowski, rzutem na taśmę zdecydował, aby przez najbliższe 12 miesięcy Kancelaria Prezydenta sponsorowała mu najem mieszkania w Warszawie. I wątpie, aby było to 2-pokojowe mieszkanie w bloku.
  • ~sklave
    2015-08-20 09:06
    No a jak się przyjrzymy tej reklamie to zobaczymy Geremka, Wałęsę, Mazowieckiego, Bieleckiego, Tuska jak naród otumanili żytnią i go niosą. A bliźniaki w lesie na czatach stoją. Więcej na: sklave.glowna
  • ~benek
    2015-08-20 12:30
    wpadki? Raczy pani zartowac, wpadki to zaliczaja nastolatki
  • ~mat
    2015-08-20 12:46
    A ten w tej śiatce co targał?DRUGI od LEWEJ ,. Wkurzył się że ZOMO Im PRZERWAŁO BALANGE?By nie pili to by ŻYLI>Jak JA MAT
  • ~olo
    2015-08-21 00:33
    to jest reklama spoleczna
    a nawet wyborcza, jak gazeta,
    buahaha, przeciez oni pili !!
    Michnik tez pil,nawet z Kiszczakiem
    i ma kaca ? sie nieprzyznajesie !!!
    buahahaha
  • ~olo
    2015-08-21 11:32
    w tamtych czasach pilo sie Zytnia,
    tzw żyto, dobra wodka byla,
    potem pilem absoluta citron,
    teraz nemiroffa,tez wheat, cudo,
    a co pil ********** ? żyto ???
    buahaha, stawiam na koniaczek,
    moze winko, no...z paluszkiem malym
    zgietym degustowane... buahaha,
    jak myslicie, ich koledzy ?
  • ~v-2
    2015-08-22 10:05
    i tyle są warci tzw bojowniki
  • ~ewa koby
    2015-08-22 21:34
    islam sie cieszy oni nie pija maja bron ala picie wszystkich europejczykow wybija ewa koby
  • ~aretolikemborulisoneter
    2015-08-23 15:10
    dla przestrogi innych proponuje nigdy więcej wódki żytniej.taka to cenna.