• ~geniew
    2015-09-12 17:41
    Tak dla doraźnej pomocy humanitarnej - nakarmić, napoić, odziać, udzielić pomocy medycznej i zapewnić bezpieczny transport powrotny do tzw. bezpiecznych krajów trzecich, które dały im schronienie po ucieczce ze swoich krajów. Następnie wspierać finansowo, technicznie, logistycznie itd. te właśnie kraje trzecie oraz uszczelnić granice Unii. Nauczeni doświadczeniami innych krajów unijnych mamy prawo zapobiegać tworzeniu się gett, tzw. społeczeństw paralelnych. Mamy prawo prowadzić własną politykę migracyjną, jak czyni to chociażby bogata Arabia Saudyjska, kóra jakoś się nie pali do wsparcia swoich braci w wierze lecz z wyrachowaniem wybiera potrzebnych im obcokrajowców, a kiedy stają się już niepotrzebni, odsyła ich z powrotem do domu. Sciągnijmy wreszcie Polaków ze Wschodu i ich potomków. A potem pozwólmy osiedlić się wykształconym, pracowitym Chińczykom, którzy potrafią i chcą się asymilować, jak to widać w wielu krajach zachodnich. I zacznijmy wreszcie prowadzić mądrą politykę prorodzinną, by Polacy nie bali się posiadania dzieci, by mieli ufność w przyszłość.
  • ~Norberyt
    2015-09-12 18:04
    przyjechali po socjal... A jest ich tyle ze mogliby brudasow z IS niezle pokopac... jak wybuchnie wojna z rosja to nawet karabinu w lape nie wezma bo to nie ich ojczyzna... a ty bidny polaku idz i zdychaj za "bjednych uchodźców ". dzieki Ci o chwalebna Unio!
  • ~felek
    2015-09-12 21:07
    ISLAMIZACJA EUROPY, ISLAMIZACJA SWIATA BYLA JUZ DLUGO PRZYGOTOWYWANA. MARGINALIZOWANIE I DYSKREDYTOWANIE KOSCIOLA JEST CZESCIA TEGO PLANU. Bo kosciol jest zlobkiem kultury europejskiej, i calego systemu wartosci. Jak tam leza nasze korzenie, to pozbawienie nas naszych korzeni jest najwazniejsze. BO DRZEWO BEZ KORZENI UPADA !! DOSKONALE TO WIDAC W KRAJACH ZACHODNICH, gdzie mlodziez bez historii, bez wiary, zrelatywowana, jest latwym lupem islamistow. Wlasnie ta mlodziez bez korzeni, czesto na prochach, w nalogach sa podatnym gruntem dla ISLAMIZACJI. Islam dla masonow, to doskonaly system kontroli. Sasiad ma obowiazek cie zamordowac albo wlasne dziecko, jak nie trzyma sie szarjatu. Wg Wahid Shoebata - kiedys terrorysty islamskiego, cala ideologia islamicka pasuje jak klucz do zamka do opowiadania Apokalipsy (polecam na YT- jest po angielsku):ich koniec swiata to zajecie calego swiata ustanowienie Kalifatu ze stolica w Jerozolimie, zniszczenie wszystkich niewiernych, zniszczenie Izraela, przyjscie "zbawiciela" - imama Mahdi (uosobienie Mahometa) na bialym koniu, ktory bedzie 7 lat rzadzil - opis, ktory bardzo pasuje do opisanego w Biblii antychrysta, ktory rowniez na bialym koniu pojawi sie aby 7 lat terroryzowac swiat, scinac glowy niewiernym...Ciekawe, ze w Apokalipsie sw Jana pisze o Bestii i jej falszywym proroku (Mahomet). Niedawno w W.Brytanii odkryto manuskrypt starszy od tego tzw proroka, czyli potwierdzajacy, ze caly islam powstal w sztuczny sposob, jako ideologia ucisku, ktora gwalcac, mordujac i wywlaszczajac, jak rowniez przez niewolnictwo (muzulmanie nigdy nie zniesli niewolnictwa a byli i sa jego swiatowym potentatem).
    W samym koranie pisze o tym, ze tymi, ktorzy przyjaznie odnosili sie do islamu byli chrzescijanie( tak jak robia to teraz w krajach zachodnich), a posrod nich najprzyjazniejsi byli ksieza i mnichowie - bo przeciez Chrystus kazal kochac wszystkich, wrogow tez! ...Wczesniejsi mieszkancy krajow bliskiego wschodu i polnocnej Afryki zostali zalani przez islamickich arabow, stali sie mniejszoscia we wlasnych krajach. Stare koscioly np kosciol w Iraku - nazywany jest kosciolem krwi, bo sa ciagle w pogromach mordowani, przez swoich wspolobywateli, i np kosciol Koptyjski - kosciolem meczennikow. TO WSZYSTKO MOWI ZA SIEBIE.
  • ~Next
    2015-09-12 19:25
    Polak pomagający Syryjczykom na Bliskim Wschodzie: zostali biedni, do Europy uciekają zamożni
    Uchodźcy z Syrii, którzy przedostali się m.in. do Libanu, żyją w bardzo złych warunkach. Jeśli nie stać ich na wynajem choćby garażu, czy piwnicy, mieszkają w prowizorycznych namiotach. Są skazani na życie w biedzie, ponieważ nie mają środków, by przedostać się do bogatszych krajów. - Do Europy uciekają stosunkowo zamożni Syryjczycy albo tacy, którym pomogli krewni z zagranicy. Dlatego pomoc nie może skupiać się tylko na uchodźcach, którzy przybywają do Europy. Najbardziej potrzebujący się ci w Syrii oraz Libanie, Jordanii i Turcji - mówi WP Wojciech Wilk, prezes Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej, które niesie Syryjczykom w Libanie pomoc humanitarną.
  • ~m
    2015-09-12 18:24
    Home
    Holokaust Chrześcijan w Iraku – krwawe biesiady: ludobójstwo na niespotykaną dotąd w historii skalę:
    PDF | Drukuj | Email
    krzyżowanie – ścinanie dzieciom główek i nabijanie ich na pal…… MEDIA MILCZĄ!!!
  • ~kowalski
    2015-09-12 18:39
    Na granicy treba dawac im taki dobry kop w dupe i wynocha ...
  • ~bolanda
    2015-09-13 04:56
    Na Marszu ONR przeciwko imigrantom, było grubo ponad 25 tys. ludzi, natomiast na marszu zwolenników imigracji, było ledwie 100 osób !!! To najlepiej mówi, za siebie !!! Marsz zwolenników imigracji, to KLĘSKA totalna! WIELKIE Brawa, dla ONR !!!
  • ~Lop
    2015-09-12 20:08
    Jak zwykle durni politycy zachowują się jak skrajni debile a płaci za to społeczeństwo , bo sprawcy ukrywają się za pancernymi szybami samochodów i ochroniarzami
  • ~malibu
    2015-09-13 04:37
    WIELKIE Brawa, dla ONR i przeciwników imigracji - Wielkie BRAWA !!!
  • ~f
    2015-09-12 21:41
    Czytalem ten swietny komentarz:Watykanista i rzymianin Filippo Di Giacomo ostrzega, że wokół Placu św. Piotra i całego Watykanu każdego dnia widać coraz większą ilość muzułmanów. Zaznacza, że właściwie to już nieustannie można zobaczyć tam ubranych na czarno mężczyzn i całkowicie spowite w burki kobiety, robiące sobie zdjęcia na tle Bazyliki św. Piotra, a mężczyźni śmieją się przy tym, wygrażają pięściami oraz pokazują palcami znak zwycięstwa. Przekaz jest jasny – muzułmanie znajdują się już w samym centrum chrześcijaństwa. Problem nie ogranicza się jednak tylko do zdjęć. Rzymscy właściciele licznychrestauracji i knajpek, którzy z racji swojej pracy mają najlepsze rozeznanie w tym, jacy ludzie przewijają się ulicami Wiecznego Miasta, potwierdzają, że przybywa wyznawców islamu, a nie wszyscy wyglądają na turystów. Statystki pokazują, że w dzielnicach wokół Watykanu zaczynają osadzać się muzułmanie, którzy coraz częściej otwierają tam także swoje biznesy, a więc budki z kebabami czy stragany z chustami i torebkami.

    Najbardziej niepokojące może być jednak zjawisko agresywnego islamskiego prozelityzmu. Codziennie rano bowiem w okolicach Placu św. Piotra roi się od tabunów młodych, brodatych mężczyzn, którzy zaczepiają mieszkańców oraz turystów pytając: „Czy kochasz Allaha? Czy przyjmiesz Allaha?” i z Koranem uniesionym wysoko w powietrzu zapraszają na wspólną modlitwę. W takim też celu „nawracania” zorganizowali sobie w całym mieście wiele przystosowanych do tego pokoi, najwięcej zaś w okolicach Watykanu. Często są to jedynie małe zaplecza, znajdujące się za wspomnianymi już sklepami prowadzonymi przez muzułmanów.

    Zjawisko to znane już jest w innych europejskich miastach, np. Hamburgu, Wiedniu, Berlinie czy Zurychu. Teraz wyznawcy islamu penetrują już samo serce katolicyzmu.