• ~dex
    2015-09-16 14:24
    Polski hymn przed katedrą w Londynie. Wzruszający moment pominięty przez prorządowe media - WIDEO

    Wzruszająca scena miała miejsce przed katedrą św. Pawła w Londynie. Po nabożeństwie z okazji 75-rocznicy Bitwy o Anglię prezydenta Andrzeja Dudę przywitał polski hymn odśpiewany przez Polaków, którzy tłumnie zgromadzili się przed kościołem.
    Jak wynika z relacji świadków, przed katedrę św. Pawła w Londynie od rana przybywały spore grupy Polaków, w tym sporo ludzi młodych. Chcieli oni przywitać prezydenta Andrzeja Dudę wraz z małżonką.
    Podczas wczorajszej konferencji prasowej prof. Krzysztof Szczerski podkreślał gorące przyjęcie prezydenta w Londynie. - Jak powiedziano nam w ambasadzie, że żadna wizyta prezydenta w Wielkiej Brytanii nie wzbudziła takiego entuzjazmu wśród Polaków. Spontanicznie zaśpiewany hymn pod katedrą św. Pawła powinien wryć się w pamięć po tej wizycie - mówił minister kancelarii.
  • ~bobby x
    2015-09-16 15:17
    Brawo Dziennik ! Zrównaliście poziomem do tabloidów.
    Dlaczego tygrys zabił ?
    Odpowiem Wam.
    Z tego samego powodu co pada deszcz i świeci słońce.
    Co za prymitywne pismaki...
  • ~Hwilige
    2015-09-16 13:58
    Andrzej Duda musi odejść! Od kiedy jest prezydentem(jeden wstyd!!!) to same nieszczęścia na świecie!!!
  • ~benek
    2015-09-16 15:19
    to sie pan tygrysa pyta, czy kogo?
  • ~M r u c z e k
    2015-09-17 10:11
    MOŻE DLATEGO, ŻE ZADEN KOT NIE ZNOSI WONI/ZAPACHU/SMRODU ALKOHOLU - NAWET "WCZORAJSZEGO". KTO NIE WIERZY - NIECH SPRAWDZI, NAJLEPIEJ Z UDZIAŁEM TYGRYSA, LWA, PANTERY ITP.
  • ~boli
    2015-09-17 12:53
    ...bo to tygrys.
  • ~Uwolnic wiezione zwierzeta
    2015-09-17 14:27
    Polska nie jest krajem tolerancyjnym. Nie chce nikogo z krajow egzotycznych. Wiec odeslac egzotyczne zwierzeta wiezione w ZOO do krajow pochodzenia. W pustych klatkach zamknac po jesiennych wyborach przegranych: PO, PSL, SLD na czele z polskimi businessmanami-zlodziejami.
  • ~eródyta
    2015-09-16 16:45
    I co teraz powiecie przeciwnicy kary smierci?
  • ~kiploo
    2015-09-17 17:23
    bo zupa była ze słonia. Przemoc w ZOO
  • ~janek86