• ~babcia klozetowa
    (2015-09-27 18:00)
    kopaczka a co PANTEONEM ZOŁNIERZY WYKLĘTYCH bo to co stawiacie to GROTESKA PANTEONU
  • ~degust
    (2015-09-27 17:48)
    Dlaczego ta kobieta ubierze się zawsze jak na piknik. Czy naprawdę premier polskiego rzadu nie ma żadnego ciemnego płaszcza typu trench?
  • ~tor
    (2015-09-27 17:51)
    Warszawa to może i oddała hołd zamordowanym bestialsko przez swoich bohaterom .Pytanie co zrobili LUDZIE o ile można ich tak nazwać po obięciu władzy w 89 r aby przykładnie ukarać zbirów i morderców narodu polskiego . NIC . Już przy okrągłym stole hlali razem wóde i uzgadniali podział majątku narodowego i stanowisk
  • ~Robnad
    (2015-09-27 18:01)
    ~degust
    ":Dlaczego ta kobieta ubierze się zawsze jak na piknik"

    niby co ten kocmołuch może rozumieć z jakiejkolwiek, nie mówiąc o tej uroczystości?
    przecież to zostało zaliczone w POczet "inteligentów" rekomendacją ZSL-u, POparciem I sekretarza KW W Radomiu i punktami za POchodzenie.
    savoir vivre?
    akurat do GS-u nie dostarczano.
  • ~tw.Bolek
    (2015-09-27 18:12)
    ...a POzniej doWałęsy na kielicha.
    Zdrowie wasze w gardło nasze..
  • ~1960
    (2015-09-27 17:57)
    A kogo zabijali Ci żołnierze wyklęci,komunistów,chłopów z ziemią,biedaków którzy doszli do władzy a kogo bronili ? Polską władzę która pierwsza uciekła przed hitlerowcami ,panów na włościach,czy AK na Wileńszczyźnie którą "tak kochają rodowici Litwini".Historia nie jest niestety taka jak wiedza wmawiana młodym od 25-lat.
  • ~ja
    (2015-09-27 18:12)
    Dla jednych wyklęci, a dla przeklęci ( a przynajmniej część z nich).
  • ~wuj50
    (2015-09-27 18:48)
    Mogę?, to powiem. Brat mający 8 lat, 7 letnia siostra w 1946 roku stali z podniesionymi rączkami pod lufą karabinu. TAK. Przyszli na rabunek, dzisiaj nazywanymi żołnierzami wyklętymi. Wyczuli, ojciec był młynarzem, trzeba go okraść. Tfu.
  • ~janusz
    (2015-09-27 18:28)
    No to ma Kopaczka I Komorowski swój panteonik I celebre na miare swojej pyhy,
  • ~derwisz
    (2015-09-27 18:13)
    Kopacz idzie na urodziny Wałęsy, aby przemówić. CIR ściąga dziennikarzy i wozy transmisyjne
    Centrum Informacyjne Rządu informuje, że premier Ewa Kopacz wybiera się na... imprezę urodzinową Lecha Wałęsy. Nie byłoby w tym pewnie żadnej sensacji, gdyby nie fakt, że jednym z punktów uroczystości ma być wystąpienie jako... szefowej rządu.

    Ewa Kopacz w Ożarowie Mazowieckim będzie gościć na imprezie z okazji 72. urodzin Lecha Wałęsy. Uroczystość zaplanowano z wielką pompą, bowiem w jej trakcie zaplanowano wystąpienie premier Kopacz.