• ~Antycham
    2015-12-13 22:30
    POpaprańcy,POra douczyć się historii.13 grudnia 1981 r. komuna wprowadziła stan wojenny.Dziś wy krzyczycie z żalu po oderwanym korycie...Wasza głupota przeraża.
  • ~NARODZIE POLSKI
    2015-12-13 22:39
    Proszę stańmy w obronie pana Jarosława Kaczyńskiego i Polski. Ludzie ci są niebezpieczni . Przecie czemu protestują? przeciw temu że okupant peowski został odunięty od władzy ?? To w takim razie są zdrajcami , a takich Polska ma wielu . Czy ludzie normalni niosą transparent "Oddaj Kota" - nie.!! To pajace . Takich Polska ma też wielu : Senyszyn , Palikot , Tusk , Kopacz , Kwaśniewski. Cała tą bandę peowską trzeba rozliczyć , bo będą pajacować . A ja pytam , dlaczego nie protestowaliście przeciw aferzystom {43} afery ., Powiem wam dlaczego . Bo jesteście zdrajcy .
  • ~jazzwill
    2015-12-13 22:30
    Tych prymitywów po prostu POjebało. !3.XII demonstrować po domem wspólpracownika KOR i opozycjonisty w PRLu.
  • ~borubal
    2015-12-13 22:28
    Kaczy świr wyprowadził ludzi na ulicę. Nikomu się to nie udało po 1989 roku Gratulacje świrosławie polskęzbawie
  • ~Hauhau
    2015-12-13 22:45
    Oddaj kota - genialne!
  • ~klon
    2015-12-13 22:33
    Idiot, idiot idiot - petrus i jego ferajna
  • ~skurkowaniec
    2015-12-13 22:48
    niedługo studenci psychiatrii będą się uczyć o "fenomenie" kaczego świra
  • ~Malwina
    2015-12-13 23:06
    POsrane mózgi przyszły po kota.Trzeba mieć zryte łby.To dobrze świadczy o kotku,jest bardziej znany i ważny,niż zgraja tych parszywców.
  • ~qwerty
    2015-12-13 22:22
    Kaźmirz, jarek wierzchem jedzie. Nie może być, na kocie?
  • ~mmm
    2015-12-13 23:05
    Chorzy z nienawiści, nakręceni przez "partię miłości" i podjudzaczy z czerskiej. Oto, moi drodzy, czym się różni niebydło od prawdziwego bydła.