• ~precz z SZOGUNEM ANALFABETĄ i złodziejami PEŁO
    2016-01-17 19:59
    Nie ma żadnego KOD, jest KOK (komitet obrony koryta)....................ewentualnie KOD czyli Komitet Obrony Darmozjadów żyto-komunistycznych z peło+psl+petru ....................8 lat okradania narodu.....................i dalej świnie z peło+psl+petru mają czelność drzeć swoje zaplute nienażarte ryjaki w telewizji
  • ~Czerwony
    2016-01-17 19:58
    Zieloni przyjedźcie w Beskid Śląski i zobaczcie jak wygląda las wycięty przez kornika drukarza.Właściwie to nic nie zobaczycie.Tych lasów już nie ma.
  • ~szkop
    2016-01-17 20:59
    Cimoszewicz teraz przewodzi zielonym? Myslalem, ze on dalej jest w PZPR
  • ~RESORT
    2016-01-17 21:50
    oto macie tu na tej stronie pokazanych jełopów, pokazane jest jak setki tysięcy drzew zostało zaatakowanych , nie długo razem z jełopem Cimoszewiczem zamiast lasu ignoranci będziecie mieli krzaki , a służby powinny już włączyć się do ratować lasu
  • ~stonug
    2016-01-17 21:14
    TW Carex w pierwszym rzedzie, agent zawsze wykonuje polecenia.
  • ~Macisław Płatow
    2016-01-17 23:16
    Banda idiotów.zapraszam w Beskid Śląski ,by Idioci przekonali się co może zwojować ,,drukarz.A tak na marginesie KTO sprzedał leśniczówkę temu komuchowi -C,i w jakiej cenie?
  • ~xxx
    2016-01-17 23:10
    Debili ci u nas dostatek!!!Nie ma innej formy walki z tym szkodnikiem jak usunięcie zainfekowanych drzew!!!
  • ~observ
    2016-01-18 00:28
    to ci sami awanturnicy, dzięki którym uległa zniszczeniu dolina Rospudy ?
  • ~koń
    2016-01-17 21:19
    Teraz żałosne żądło hejtu z Nowogrodzkiej zmiesza z błotem obrońców przyrody. Zaraz się okaże że jeden z uczestników dostał mandat za jazdę bez biletu, lub znajdą mu równie ciężkie przestępstwa
  • ~bizon