• ~Marek
    2016-02-23 20:14
    A wiecie der dzienniku że te złoża moga ogrzac przez 1 godzinę 40 tys mieszkańców ? Jedne z najlepszych złóż w UE!! A dlaczego nie piszecie że PO/PSL dało kasę w wysokości 60 mln zł na podobny odwiert na wątpliwych złożach do prywatnej firmy? Mam nadzieję że Ziobro juz wkrótce się tym zajmie!
  • ~SYLVEK
    2016-02-23 23:09
    olo - wierz mi ta woda bedzie cudowna - to jedyne lekarstwo i cudowne wyleczenie dla ciebie.
  • ~Ks. K. Piotrowski
    2016-02-23 21:29
    przyznam, że bardziej nieprefesjonalnego tytułu nie czytałem - mamy odwiert i wodę o temp. 63 stopnie ciepła - czy jest to szansa na tanią energie cieplną dla mieszkańców Torunia - tak. Dlaczego taki odwiert niszczy POPSL blokując dotację, przecież w Lidzbarku Warmińskim zainwestowali ponad 60 mln. zł. osiągnęli wodę o temp. 23 stopnie. Potrzebny jest komentarz?
  • ~JAcek
    2016-02-23 21:47
    No i co w tym złego niemiecko-ubecka szczekaczko der Dzienniku??? No i co w tym złego ,że o.Rydzyk robi to co od dawna powinny robić kolejne rządy!!! PO -PSL kradli i kłamali przez 8 lat!!!! A wu czepiacie się wspaniałego księdza ,ktory robi tak wielkie rzeczy. Wynocha do RFN niemieckie szczekaczki!!!!
  • ~Der Szpicel całą dobę
    2016-02-23 20:38
    Der Szpiclu!!! Jesteście do bólu przewidywalni.Odrażająco przewidywalni,i POprostu nudni.Tego już nawet nie chce się przeglądać.Zero merytoryki.Łopatologiczna propaganda dla sfrustrowanych,przegranych lemingów.To mój ostatni wpis ,i ostatnia wizyta tutaj. Żegnam
  • ~MAREK
    2016-02-23 23:16
    CALE SZCZESCIE! KS RYDZYK JAKO JEDYNY ODWAZYL SIE ROZWIJAC GEOTERMIE, KTORA JEST NASZYM NARODOWYM BOGACTWEM, GDYBY NIE ON NIC BYSMY NIE SLYSZELI O TYM, ZE MAMY TAKIE BOGACTWO ODNAWIALNEJ ENERGII POD ZIEMIA.
  • ~k.l.m.
    2016-02-23 21:17
    Przynajmniej jest gwarancja, że samorządowa banda peło nie ukradnie pieniędzy.
  • ~nie kłamcie
    2016-02-23 22:15
    Skąd macie te zdjęcia? Musieliście się nieźle nachodzić, żeby zrobić zdjęcia nieużytkom. Pokażcie to co widziałem w TV TRWAM jak działa geotermia w Toruniu.
  • ~walizka poszla pod stolem
    2016-02-23 21:16
    po i psl nie chce geotermi chce elektrowni gazowej na koniec rzadzenia dali stosowne zezwolenia francuskiej firmie a ta juz buduje
  • ~olo
    2016-02-23 20:05
    ta w glebi to Swiatynia Mamony Las Vegas ? i bedzie fontanna goraca ?