• ~Wilga
    2016-03-01 17:23
    Jest zasadnicza różnica w tym jak się wyrażał o Żołnierzach Wyklętych rok temu prezydent Komorowski a tym co mówi i jak się zachowuje w Dniu Żołnierzy Wyklętych prezydent Duda. Dzisiaj jest szacunek i uznanie a nie napiętnowanie.
  • ~rumor xyz
    2016-03-01 18:04
    Panie Prezydencie, jako bły(74-76)żołnierz nie życze sobie, żeby mnie obrażano i stawiano w jednym szeregu z tymi bandytami!.
  • ~B.
    2016-03-01 17:12
    RZĄD PIS TO BANDYCKA MAFIA
  • ~KRZYSZTOF
    2016-03-01 18:51
    Ten DUDA to istna tragedia nie tylko że jest marnym prezydentem same gafy i łamanie konstytucji ale jest po prostu głupi plecie potworne prymitywne bzdury i jest z siebie bardzo zadowolony o czym świadczy ten uroczy głupkowaty uśmieszek.
  • ~Ambergold
    2016-03-01 18:36
    Wierni Polsce do końca!To właśnie różnica między polskimi żołnierzami,a esbeckimi pomiotami,którzy dzięki zakłamaniu IIIRP do dziś spijają śmietankę,jak niejaki Bolek...
  • ~kisiel
    2016-03-01 19:20
    na przykładzie pana Wałęsy widać, że ludzie opowiadają się po stronie prawdy i kłamstwa, szanują i nienawidzą, scalają i dzielą. Każdy niech swojego Boga wielbi, a ja b. serdecznie dziękuję Panu Prezydentowi za wszystko co dobrze wróży ciału i duszy Polaków.
  • ~KOK
    2016-03-01 18:43
    Wreszcie ci ludzie którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę doczekali się odpowiedniego upamiętnienia---Prezydent pięknie przemawiał --wreszcie mamy odpowiedni rząd i Prezydenta---wreszcie PRAWDZIWI BOHATERZY i ich rodziny doczekali się odpowiedniego docenienia ich męczeństwa o NASZĄ I WASZĄ WOLNOŚĆ----
  • ~sal
    2016-03-01 18:03
    ......pokłon szacunek i PAMIEC..poleglym......przeklenstwo tym....co to na Polske sprowadzili....nienawisc polityczna ...do dzis.............
  • ~k
    2016-03-01 18:55
    Podziw dla tych, którzy z szacunkiem odnoszą się do historii, patriotyzmu i bohaterstwa.
  • ~olo
    2016-03-01 17:34
    widze inscenizacje jakies, a przypadkowy facet to jakie ma wspomnienia z dziecinstwa o tych zolnierzach , co ich juz nie bylo w 1951 r ,co ?