• ~motloch
    2016-03-10 20:01
    Rozgonic do domu tych podpalaczy sterowanych przez wielkiego sasiada.
  • ~wlodzimierz
    2016-03-10 22:49
    Nic sie nie da zrobic.Za duze wypaczenia.Kto ogladal 9.03.16 wieczorem TV Historia mogl sie wiele dowiedzec o Premierze Olszwewskim ktory domagal sie ujawnienia prawdy.Zostal zdegradowany i odwolany.Po nim Suchocka dlugo miejsca tez nie zagrzala.Na filmie pokazano dzialania M.Wachowskiego i Milczanowskiego.Aparat dzialal nie obliczalnie i bezwzglednie.Film ten powinie byc wyswietlony w TVP 1Pr.Naprawde jest na co popatrzec i wyciagnac wnioski.
  • ~ZENEK
    2016-03-10 19:53
    CO TO I KTO TO JEST KOD ? POPATRZCIE NA MENELA PRZEWODNICZĄCEGO. DLACZEGO JESZCZE NIE SIEDZI ZA KILKASET TYSI ZA ALIMENTY DLA DZIECI ? BRUDNA - NIEOGOLONA MORDA Z KOLCZYKAMI - JAK BUCHAJ ALBO KNUR - PRECZ ******* !
  • ~BUKIET KWIATÓW
    2016-03-10 22:47
    KOD , Nowoczesna Petru , Targowiczanie 2 , kablarze . ŁAPY PRECZ OD POLSKI , POLSKIEGO RZĄDU I NARODU POLSKIEGO . POLSKA TO NASZA OJCZYZNA , NAS POLAKÓW , PATRIOTÓW , A NIE ZDRAJCÓW .!!!!!
  • ~patriota
    2016-03-11 00:17
    Z tymi szKODnikami tam się zebrali SBeckie wnuki i prawnuki .Chyba jeszcze nie dotarly do nich najnowsze sondaże.Czas już przestać ,,ATAKOWAC" w mediach , bo jak widzicie to już nie działa.Narod Polski nie da się już manipulować!Chyba i Moskwa przestanie ,,PLACIC".Musicie w końcu się CZERWONI pogodzić z faktem ze to już koniec!PRZEGRALISCIE !!!IM więcej atakow,tym slupki PISowi w gore ! mysle ze niektórym ,,Dziennikarzom" przebaczymy.Czas na ,,ROZLICZENIA"sie zbliza !
  • ~KOLO
    2016-03-11 03:30
    OBCA V KOLUMNA W POLSCE MUSI BYĆ ZLIKWIDOWANA.WIDAĆ CO TO JEST KOD, NOWOCZESNA I PO Z ZSL.
  • ~magda sz-n
    2016-03-10 19:50
    Tlumu to tam nie ma, dla mnie mozecie tam stac do konca swiata i jeden dzien dluzej.
  • ~ja ja
    2016-03-10 20:14
    Alimenciarz z koczkiem imPOnuje lemingom.
  • ~mmm
    2016-03-10 20:14
    Może w końcu państwo obywatela? Jako obywatel w życi mam trybunał, który statutowo zapewnia byt kilku prawnikom i ich mocodawcom.
  • ~demokrata
    2016-03-10 21:23
    W demokratycznym kraju można stać przed kancelarią ile się chce.Nie wolno sikać , robić kupki i blokować drogi.POzdrowienia .