• ~Kasza 37
    (2016-03-11 10:05)
    Jestem całym sercem za KODem. Boję się Kaczyńskiego i jego ekipy. Bo oni są zdolni do najgorszych rzeczy, a my caly naród będziemy tylko cierpieć.
  • ~boy
    (2016-03-11 09:42)
    Petru i Schetyna razem z waszą bandą puknijcie się w łepetyny. Żadne marines ani oddziały ONZ się nie pojawią by bronić waszych szemranych interesów. Państwo jest od tego by jego obywatele czuli się bezpiecznie a tych co czynią zamieszanie potraktować z całą surowością prawa. Nie podoba się to won z kraju póki jest otwarta granica.
  • ~szmer
    (2016-03-11 04:59)
    Wzywam wszystkich do zaprzestania kłótni! Wróg zbroi się przy granicach Polski. To FSB podsyca konflikty wewnętrzne. Ludzie tacy jak Petru wytrwale skłócają ze sobą Naród. Opamiętajmy się! Trzeba szykować się do walki z wrogiem zewnętrznym! Trzeba kupować broń, trzeba przeprowadzić szkolenia, szykować się do mobilizacji, wskazać ludności kierunki ucieczki za granicę, na Słowację, do Czech, do Niemiec. Trzeba pertraktowaćz tymi krajami by nie zamknęły granic przed kolumnami uciekinierów. Bardzo złowieszczo brzmią słowa Wałęsy, który ostrzegł, że zwróci się o pomoc do "przyjaciół za granicą". On musi mieć takich przyjaciół, skoro nam grozi, a tymi przyjaciółmi mogą okazać się Rosjanie. Trzeba się zbroić, trzeba szykować się do wojny w obronie Rzeczypospolitej. Wszystkie spory na bok! Zwracam się szczególnie do młodych, nie dajcie się wciągać w niepotrzebne kłótnie. Po obu stronach barykady są radykałowie, wzywający was do walki. To prowokatorzy. Ogłaszam koniec wszelkich sporów, dosyć!
  • ~KOLO
    (2016-03-11 03:30)
    OBCA V KOLUMNA W POLSCE MUSI BYĆ ZLIKWIDOWANA.WIDAĆ CO TO JEST KOD, NOWOCZESNA I PO Z ZSL.
  • ~Gosc
    (2016-03-11 01:23)
    Ależ tu bolszewików i zaprzancow na tym forum.
  • ~klaps
    (2016-03-11 01:17)
    jak mozna pisac takie przesycone nienawiscia teksty. "kaczy swir" - ile w tym jadu i odczlowieczeniania.
  • ~patriota
    (2016-03-11 00:17)
    Z tymi szKODnikami tam się zebrali SBeckie wnuki i prawnuki .Chyba jeszcze nie dotarly do nich najnowsze sondaże.Czas już przestać ,,ATAKOWAC" w mediach , bo jak widzicie to już nie działa.Narod Polski nie da się już manipulować!Chyba i Moskwa przestanie ,,PLACIC".Musicie w końcu się CZERWONI pogodzić z faktem ze to już koniec!PRZEGRALISCIE !!!IM więcej atakow,tym slupki PISowi w gore ! mysle ze niektórym ,,Dziennikarzom" przebaczymy.Czas na ,,ROZLICZENIA"sie zbliza !
  • ~Chlopy majo serokopasmowy w chalupach
    (2016-03-10 23:17)
    To internet otwar Ludziam ocy i papier toaletowy w rolkach, bo zacento robic na swojo skode ladny sliski papier, i duzo pixeli dawali w farbie, i gazety psestaly sluzycLudziam
  • ~wlodzimierz
    (2016-03-10 22:49)
    Nic sie nie da zrobic.Za duze wypaczenia.Kto ogladal 9.03.16 wieczorem TV Historia mogl sie wiele dowiedzec o Premierze Olszwewskim ktory domagal sie ujawnienia prawdy.Zostal zdegradowany i odwolany.Po nim Suchocka dlugo miejsca tez nie zagrzala.Na filmie pokazano dzialania M.Wachowskiego i Milczanowskiego.Aparat dzialal nie obliczalnie i bezwzglednie.Film ten powinie byc wyswietlony w TVP 1Pr.Naprawde jest na co popatrzec i wyciagnac wnioski.
  • ~BUKIET KWIATÓW
    (2016-03-10 22:47)
    KOD , Nowoczesna Petru , Targowiczanie 2 , kablarze . ŁAPY PRECZ OD POLSKI , POLSKIEGO RZĄDU I NARODU POLSKIEGO . POLSKA TO NASZA OJCZYZNA , NAS POLAKÓW , PATRIOTÓW , A NIE ZDRAJCÓW .!!!!!
  • ~Niesiowłoski
    (2016-03-10 22:42)
    A gdzie jest gumowy penis z Palikotem?
  • ~wystarczy
    (2016-03-10 22:14)
    Czego ta banda zdrajców jeszcze chce !!! Wyrok trybunaliku został już opublikowany w Gazecie Wyborczej jeszcze przed wydukaniem przez Rzeplińskiego i szkoda papieru marnować POnownie !!!!
  • ~S
    (2016-03-10 22:07)
    Rządowi nie podoba się wyrok TK. Wypowiedzi przedstawicieli rządu kierują się na procedurę, a nie na treść wyroku. Dzisiaj nie akceptują wyroku krajowego TK. Jutro sytuacja się skomplikuje. Podobny wyrok zostanie ogłoszony przez Komisję Wenecką. I co wtedy. Kaczyński ugnie się przed obcą siłą? Pewnie nie. Zostaniemy sami w Europie. I oczywiście Kaczyńskiemu to odpowiada. Jemu nie potrzeba współpracy w UE. Izolacjinizm próbowała komuna. Szczytowy czas to lata 80-te 20 wieku. Jaki był finał tej sytuacji wszyscy znamy.
  • ~docent
    (2016-03-10 22:01)
    Resortowe dzieci plus Oderwani od Koryta.. Zenada...
  • ~KODziarze
    (2016-03-10 22:01)
    Za sprawą prezesa Trybunału Konstytucyjnego mamy obecnie w Polsce do czynienia z anarchizacją państwa. Jest tak, ponieważ prezes Rzepliński podejmuje działania, które nie mają umocowania w prawie, wykorzystuje autorytet i instytucję państwa, jaką jest Trybunał Konstytucyjny, do prowadzenia aktywnej polityki w ramach sporu politycznego. Dodatkowo mamy do czynienia nie tylko z naruszaniem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym i konstytucji oraz tworzeniem swobodnej i luźnej interpretacji wygodnych elementów przepisów systemu prawnego, ale także z niewyjaśnionym przeciekiem do mediów projektu tzw. orzeczenia, które dzisiaj zostało ogłoszone. Co ciekawe, projekt cyrkulował wśród mediów i niektórych posłów opozycji i w zasadzie pokrywa się z finalnie ogłoszonym przez prezesa Rzeplińskiego orzeczeniem. Ponadto nie można wykluczyć, że w projekt orzeczenia ingerowały osoby do tego absolutnie nieuprawnione. To wszystko powoduje sytuację, która jest nadzwyczajna i wymaga nadzwyczajnych środków ze strony państwa. Mam nadzieję, że organa państwa odpowiedzialne za przestrzeganie praworządności i ładu konstytucyjnego w Polsce podejmą stosowne działania w tym zakresie.
  • ~mnietek
    (2016-03-10 21:53)
    Jo zek z miasta
  • ~olo
    (2016-03-10 21:41)
    czy ktos z was zna Paragraf 22 /Catch 22/ ha Hellera ? to sobie poczytajcie
  • ~jk
    (2016-03-10 21:39)
    Wieksze zainteresowanie wzbudzaja spolkujace sie cukrowki na chodniku niz ta dziesiecioosobowa przepotezna manifestacja KODranstwa.
  • ~św.NH
    (2016-03-10 21:38)
    Okrągłe koryto walczy o stolec Lenina! Idioci niech płaczą kasy już nie zobaczą!
  • ~olo
    (2016-03-10 21:37)
    artykul, artykul, 49,54 a co mowi art 22 ??? ten slawny art 22 ? to sobie poczytajcie,ksiazke, pouczajaca

Może zainteresować Cię też: