• ~a ciemny lud to kupuje
    2016-03-10 22:04
    po pierwsze to msza potem komunia św. i rzucanie żmijami i jadem - po katolicku i pisowsku
  • ~Andrzej Du_pa
    2016-03-11 01:48
    Musimy doprowadzić do tego, by została wymierzona sprawiedliwość Kaczyńskiemu.
  • ~Adam
    2016-03-10 21:53
    Psychopaci z Pis-u znowu pod Pałacem dostali miesiączkę ! ! !
  • ~Gosc
    2016-03-11 01:17
    Lemingi SBeckie i WSI syny i Cory,szkoleni wojskowi w Moskwie kodowcy,są opłacani przez właśnie Moskwę za to szczekanie. Mimo to komuna ruska napewno nie wróci,tak jak złodzieje nie wrócą na stolki. Bolszewickie dranie aut.....
  • ~podztnik
    2016-03-10 22:01
    Mają od dawna całkowitą władzę w kraju, lekceważą wyroki Trybunału, nieudolność ministrów, skok na państwowe spółki i posady itd a mały człowiek z kotem nadal mydli oczy naiwnym, przedstawia wyimaginowanego wroga, podjudza, straszy, zrzuca winę na innych. Mam nadzieję że kiedyś ludzie którzy głosowali na Kaczora "obudzą się"
  • ~kasztanka
    2016-03-11 02:55
    mam wrazenie, ze tkwie w jakims koszmarze, ze wystarczy sie obudzic, aby stracic z oczu PiS z porabanymi miesiecznicami wlacznie....
  • ~Desperat
    2016-03-10 21:53
    Jak zostanę prezydentem zrobię przed pałacem bagno, po kolejnej miesięcznicy nikt już z niego nie wyjdzie i będzie spokój
  • ~wPiSdu
    2016-03-10 22:00
    Miesiączka Kaczyńskiego skończy się jak Biedroń zostanie Prezydentem
  • ~v7
    2016-03-10 22:07
    Polactwo na forum, bliżej wam do gender i kolonizatorów niż do Polski. Stulcie mordy parchy. AK powraca z dwojoną siłą i teraz będzie płacz PO lewackiej stronie. Historia zatacza koła, zawsze dobro i prawda zwycięży, wara wam zaprzańcy, jesteście zakałą tej ziemi, tylko dzięki kolonizatorom lub sowietom, ale czas wasz mija bezpowrotnie. Chwała Wielkiej Polsce.
  • ~olo
    2016-03-10 21:52
    podobno Jarus domaga sie wymierzenia kary !! oszalal ? ale skoro sam chce i prosi... no coz.... wiec chyba wymierzymy, co ?