• ~klan
    (2016-03-19 21:37)
    Dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota. Proponuję tych oburzonych wysłać do np. Arabii Saudyjskiej i niech tam demonstrują jeżeli mają odwagę.
  • ~Cez@r
    (2016-03-19 21:02)
    Londyn. Trzech facetów spotyka się w celi przejściowej w drodze do więzienia. Jeden Brytyjczyk, jeden Syryjczyk i jeden Libijczyk. Brytyjczyk pyta dwóch pozostałych, za co idą siedzieć. - Zgwałciłem i zamordowałem 15- latkę i dostałem 2 lata - mówi Syryjczyk - Ja zamordowałem cała rodzinę - dali mi za to aż 6 lat - mówi Libijczyk - A ty Brytyjczyku, za co cię posadzili ? - pyta Syryjczyk - Za wykrzykiwanie na ulicy haseł przeciw dyskryminacji białych ludzi dali mi 25 lat więzienia - odpowiada Brytyjczyk - Co ?! Aż 25 lat za wykrzykiwanie haseł ?! - dziwią się dwaj pozostali - I tak mam szczęście, bo prokurator domagał się dla mnie dożywocia, ale sędzia wziął pod uwagę jako okoliczność łagodzącą fakt, że to nie ja krzyczałem ...
  • ~KRK
    (2016-03-19 22:49)
    Nie jestem rasista, ale Arabów u siebie nie chce, bo to lenie i nieroby. Nie mam zamiaru na nich robić. TO NIE JEST RASIZM.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-03-19 22:24)
    Czemu niemiecki Der Dziennik nie podał liczby demonstrantów.....bo to jest niewielki promil ! naszego społeczeństwa i to bardzo cieszy ......
  • ~Krystyna
    (2016-03-19 21:39)
    marsz bojacych sie realiow zycia, unikajacych szkoly i wykszatlcenia, marsz wiecznych dzieci liczacych na spadki po ustawionych przez prl rodzicach, marsz tych ktorzy mysla ze beda pokoleniowo dziedziczyc Polske, chociaz nic nie umia. Nawet, gdy siedza w tramwaju, to czuc jak sie boja, poca sie strachu, jak sie kreca, jak sie dziwnie zachowuja. Dlaczego sie tak zachowuja ? kogo sie boja ? poprostu doroslego zycia, z praca, rodzina, obowiazkami.
  • ~Manipulacja
    (2016-03-20 01:25)
    Widać, G.Soros znowu sypną szeklami... Chyba, żę chodzi o RASIZM w stosunku do BIALEGO człowieka
  • ~Boleslaw
    (2016-03-19 22:58)
    Chyba czas sie na Wegry przeprowadzic
  • ~qqklan
    (2016-03-20 06:46)
    czy to rasizm, że nie chcę mieć za sąsiada nieroba, lenia żyjącego z moich podatków a może i gwałciciela???? nieważne czy jest biały czy zielony, kolor jego skóry nie ma znaczenia!!!
  • ~antix
    (2016-03-20 07:28)
    N]edoruchane kobity chwytają się dla siebie ostatniej deski ratunku w POtrzebie...
  • ~Stop Lewactwu