• ~Kuszelas
    (2016-04-08 13:35)
    O, przypłynąl złom ciut, ciut lepszy od naszego, otrzymanego od WIELKIEGO BRATA zza Atlantyku, gdzie za za nastepny złom, czyli helikoptery, nasze Panstwo MUSIAŁO ZAPŁACIĆ!!! Tacy BYLI, SĄ, i BĘDĄ AMERYKANIE, którzy maja w POGARDZIE inne kraje świata!!! Liczą się tylko ONI- i NIKT inny!!! I to się nazywa MURZYŃSKOŚĆ innych krajów!! Howgh!!!
  • ~Rafal
    (2016-04-08 13:58)
    Jezeli to Donald, to nic dobrego dla nas nie zapowiada!
  • ~mat
    (2016-04-08 13:55)
    Ruski tylko wywalą S-400 i kto ten ZŁOM bedzie WYCIĄGAŁ . (ile z nigo zostanie ,to jest pytanie)
  • ~v7
    (2016-04-08 14:08)
    A gdzie nasza korweta Gawron, może coś wie o tym Donald, mistrz pijaru i wciskania kitu.
  • ~Kac
    (2016-04-08 13:25)
    Skoro to Donald, to zapewne pomylił "zielone wyspy".
  • ~Fruzia
    (2016-04-08 13:59)
    strasznie groźny...Rosja przerażona...jeszcze jak maciorewicz pogrozi palcem to dopiero będzie się działo....
  • ~obywatel