• ~Karuz Ela
    (2016-04-09 19:52)
    Chłopcy PiSowcy, precz o babskich wagin i macic. Lepiej sobie pogmerajcie w rozporku, jak to dzielnie robi ojciec narodu, Jarek K. Pamiętajcie, członek nie głupi, swój rozumek ma.
  • ~DRUGA ŁZA
    (2016-04-09 19:53)
    Macice są wasze . Nikt wam tam rąk nie wkłada . Ale zabijać dzieci wam nie wolno.!! Matka Polka - to matka której serce kocha każde dziecko , to piękne zdrowe i to z wadami . Matka Polaka nie zabija swego dziecka . Nie potrafi .! Proponuję wam , po urodzeniu nie w macicach . Potraficie.??? WY NIE JESTEŚCIE MATKI POLKI . WY JESTEŚCIE "MATKI" O NAZWIE DR MENGELE .
  • ~hahaha
    (2016-04-09 20:03)
    Tak właśnie jest gdy zamiast mózgu ma się macice. Tym się różni lewackie szmaciarstwo od normalności.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-04-09 20:18)
    Zbrodnia dziecobójstwa jest na sumieniu wielu polek i polaków stąd te protesty !!!!! Ja dzięki Bogu nie zabiłem żadnego swojego dziecka !!!!!!!
  • ~hal
    (2016-04-09 21:01)
    Tym lewaczkom chyba sperma na mózg padła.
  • ~Janek
    (2016-04-10 02:01)
    Wasze macice ale jestescie gorsze niz ladacznice.
  • ~Macica
    (2016-04-09 21:15)
    Błogosławiona niech będzie macica niewyskrobana, która nosiła naszego Wielkiego Prezydenta
  • ~Patriota
    (2016-04-09 23:12)
    Czy mozliwa jest merytoryczna dyskusja u przecietnym Polakiem. Otoz nie. Przecietny polski koltun jest niewyksztalcony glupim ignorantem. Myslenie sprawia mu straszliwe bole, dlatego uwaza sie za wszystko wiedzacego i nioomylnego i zadnej dyskusji nie potrzebuje. Jestem emigrantem stanu wojennego. Polske musialem opuscic, ale patrzac jakie szanse stworzyla Ojczyzna i czego dokonala by z moimi dziecmi to zgroza. Mieszkam na Zachodzie i stwierdzam, ze my jestesmy lepszymi ludzmi od tych polskich zawistnych, zazdrosnych, kretynskich zasciankow.Wstydzcie sie Rodacy. Brak wam tolerancji, zadumy i refleksji nad losem bliznich. Wtykacie nosa do wszystkiego, co was wogole nie dotyczy. Jestescie na czele z waszymi Dziwiszami, Michalikami, Rydzykami ciezarem i wstydem i hanba Europy.
  • ~VVV
    (2016-04-10 01:57)
    Skrobcie sie, skrobcie. U schylku zycia spojrzycie wstecz a przyszlosci juz nie bedzie.
  • ~~.~
    (2016-04-10 01:25)
    Wow ile tu trolli opłacanych przez PIS. Niezłym skąpiradłem bez kręgosłupa moralnego trzeba być żeby nawet za kasę wypisywać takie bzdury. Jak wam 11-nastoletnią córkę zgwałcą to sami sobie zmuszajcie ją do zatrzymania ciąży ale nie resztę populacji ok?