• ~Jam
    2016-04-11 22:33
    Ileż jadu i pogardy na wiernych Kościoła Katolickiego mogą wylać chorzy z nienawiści głupcy, można przeczytać w komentarzach do nieprzychylnych kościołowi artykułów dziennika. Jest tylko kwestią czasu, jak wszyscy oni, przed śmiercią, pospiesznie będą jednać się z Bogiem... Żal mi was.
  • ~WLE
    2016-04-11 17:20
    Wystawić hostię, a obok niej koszyk na pieniądze. Wraca średniowiecze!
  • ~adere
    2016-04-11 17:13
    I ktos sie dziwi ze nasza specjalnoscia w UE jest zmywanie garow i podcieranie starcom tylkow ? (:
  • ~JAM.
    2016-04-11 17:02
    Cud czy raczej głupota ?
  • ~Jamci
    2016-04-11 17:14
    Ale wydarzenie. Nie chcą podać żadnych danych bo wtedy łatwiej motłoch oszukać
  • ~olo
    2016-04-11 17:21
    jak na zamowienie, jak na zamowienie przed dniami mlodziezy, i 1000 lecia panstwa polskiego he,he czy cus takiego, ksieza to potrafia robic cuda a o. Rydzyk jakie robi... o la la
  • ~JaSam
    2016-04-11 17:23
    Jesli jest tam ludzka tkanka, to sprawa powinna byc zgloszona do policji i prokuratury! Musial byc jakis trup zeby tam byla ludzka tkanka!
  • ~aussie1inc
    2016-04-11 20:05
    Hostia upadla na brudna podloge, ktos podniosl hostie z bakteriami, a bakterie dokonaly "cudu eucharystycznego" bo przebarwily wafelek. CUUUD!!!!! Zwiekszyc wyplaty dla kosciola!!!!
  • ~Ryszard
    2016-04-11 18:30
    W Polsce cuda zdarzają się jak na zamówienie. Niektóre z nich są bliźniacze.Dla wnikliwych i zainteresowanych.Proszę zapoznać się z cudem związanym z upadkiem hostii w Sokółce.
  • ~vh
    2016-04-11 18:21
    I wy (katolicy) obrazacie sie gdy ktos powie wam ze uprawiacie rytualny kanibalizm?!? Wasza religia to skladanie ofiar z ludzi bostwu, konsumpcja ludzkiego miesa i picie ludzkiej krwi... To barbarzynstwo...